Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family
Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family
Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family

Zestaw kuchenny Biolite CampStove Complete Cook Kit

Zestaw kuchenny zapewniający niezwykłą przyjemność gotowania w terenie z wykorzystaniem będącej pod ręką biomasy W zestawie nowa, ulepszona kuchenka CampStove 2+, pozwalająca na gotowanie i jednoczesne ładowanie sprzętu elektronicznego, grill i czajnik do przygotowywania wrzątku. Dodatkowo, w gratisie lampka na giętkim przewodzie ułatwiająca gotowanie w ciemności oraz zaparzacz do kawy i herbaty.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

1 279,99 zł

1 599,99 zł

-20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 1 119,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
4,00/5 - 3 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 42
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 21
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Najlepsza kuchenka turystyczna to taka, która jest lekka, wygodna w użytkowaniu i nie wymaga noszenia ze sobą kartuszy czy butelek z paliwem. Takie wymagania spełnia zestaw Camp Stove Complete Cook Kit – jest niezwykle poręczny, stabilny i zajmuje mało miejsca. Umożliwia komfortowe i szybkie gotowanie wody oraz prostych posiłków dosłownie w każdych warunkach, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu. Działa na biomasę, zasilana drewnem i jego pochodnymi, dlatego też doskonale sprawdza się na rozmaitych wyprawach – wystarczy znaleźć trochę suchej trawy, szyszek, kory drzewnej, igliwia lub gałązek i już można gotować.

Dodatkowo energia wytwarzana podczas gotowania zasila, za pomocą kabla USB, dowolny drobny sprzęt elektroniczny, np.: telefon komórkowy, smartfon, odtwarzacz MP3, lampę LED, czołówkę lub akumulatorki.

Kuchenka CampStove 2+ to sztandarowy produkt sprawdzonej i cenionej na rynku outdoorowym firmy BioLite, która specjalizuje się w rozwijaniu i produkowaniu zaawansowanych technologicznie produktów, dzięki czemu gotowanie jest łatwe i bezpieczne. 

Zalety:

 • 1. produkt ekologiczny;
 • 2. kompletny zestaw do gotowania i grillowania w warunkach obozowych;
 • 3. kuchenka na biomasę spalająca drewno i pochodne drewna, np. szyszki, korę, igliwie;
 • 4. efektywny system spalania bezdymowego;
 • 5. ładowanie drobnego sprzętu elektronicznego.

Skład zestawu:

 • 1. kuchenka BioLite CampStove 2+;
 • 2. przenośny grill;
 • 3. czajnik KettlePot;
 • 4. lampka FlexLight;
 • 5. zaparzacz do kawy i herbaty;
 • 6. rozpałka
 • 7. kabel USB;
 • 8. pokrowiec;
 • 9. materiały informacyjne.

 • wymiary: 12.7 x 21 cm (kuchenka), 26 x 13 cm (czajnik), 24 x 31 x 27 cm (grill), 12.5 x 20 cm (zaparzacz) ;
 • waga: 935 g + 465 g + 850 + 80 gramów;
 • pojemność baterii 3200 mAh 
 • czas zagotowania 1 litra wody: ok. 4,5 min. (w zależności od siły płomienia i warunków atmosferycznych);
 • parametry ładowania: 20 min. ładowania wystarcza na 60 min. rozmowy przez telefon (dla większości smartfonów);
 • moc wyjściowa USB: wyjście zasilające w standardzie USB (napięcie 5V) umożliwia ciągły pobór mocy 2W;
 • maksymalny chwilowy pobór mocy: 4W.

Więcej informacji na stronie producenta. Na stronie producenta możesz zarejestrować każdy produkt marki BioLite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu i na produkcie – użyj go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

3 opinii - 0 1 2 3 4 4,00/5
0 1 2 3 4
(2/5
0 z 0 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

Moja opinia jest raczej krytyczna . Sprzęt w całości jest ciężki i objętościowo też spory i nie nadaje się do turystyki plecakowej .Zawodzi zwłaszcza pojemnik na paliwo. Przy próbie palenia patyczkami lub szyszkami błyskawicznie wypełnia się resztkami , trzeba wszystko rozkładać, wysypywać popiół i napełniać na nowo . Nie paliłem peletem . Na pewno jest to bardziej wydajne . No ale to znów dodatkowy ładunek . Można natomiast pochwalić sposób składania .Udaje się to złożyć w jednym największym pojemniku czyli w czajniku na wodę ( oczywiście grill osobno ) .Bardziej na wyjazd samotny samochodem w teren niż na wyprawę .


Shop owner reply (11/10/2023):
Bardzo dziękujemy za opinię. Oczywiście, nie jest to sprzęt ultralight ważący np. około 70g - sama kuchenka z tego zestawu waży 935 g. Dlatego większość użytkowników wykorzystuje ją do turystyki samochodowej lub do użytku w okolicy domu, na działce, na kajak itp. Znamy jednak osoby, które tak lubią ten zestaw, że zabierają go i na piesze wycieczki, bo cenią jego ekologiczność i brak konieczności kupowania paliwa.
Co do popiołu - należy głównie używać surowca suchego, gatunków, które dają mało popiołu. Gabaryty kuchenki są dość małe z racji na to, by nie była ona cięższa i mniej poręczna – stąd ograniczona wielkość pojemnika.
Cieszymy się, że docenił Pan sposób składania kuchenki. Gdyby miał Pan jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem najlepiej telefonicznie lub mailowo.
0 1 2 3 4
(5/5
4 z 4 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

Jest dobrze , frajda z gotowania i grilowania na patyczkach bezcenna . Aż człowieka jeszcze bardziej ciągnie do lasu . Żałuje tylko ,że nie wzio0łem w kolorze carbon , nawet nie zauważyłem ,że istnieje inna opcja kolorystyczna .


0 1 2 3 4
(5/5
5 z 5 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

świetny zestaw, dużo radości (trudnej do opisania) daje gotowanie wody i ładowanie telefonu. Zastosowanie wentylatora znacznie ułatwia grillowanie.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy