Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter
Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter
Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter

Podręczny filtr do wody z pojemnikiem PlatyPus QuickDraw Microfilter

Podręczny filtr do wody, który można mieć przy sobie w każdych warunkach. Filtruje nawet 3 litry wody w jedną minutę! W zestawie pojemnik na brudną wodę o pojemności 1 litr. 

Wyposażony w nakrętkę ConnectCap, która pozwoli na stworzenie systemu do filtrowania. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
13903
Nowy produkt
Limited special offer

296,99 zł

329,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 263,99 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Filtr podręczny wyposażony w pojemnik o pojemności 1 litr. Kompatybilny w butelkami Platypus. Można go także nakręcić na butelki pet. Pojemnik posiada zakrętkę. 

Używanie filtra jest bardzo proste - należy napełnić pojemnik wodą przeznaczoną do filtrowania i po prostu wycisnąć czystą wodę do garnka, butelki lub kubka albo bezpośrednio do ust. 

Filtr można odłączyć od pojemnika i używać samodzielnie. 

Uniwersalny filtr do wody, który można zawsze mieć przy sobie w kieszeni. Umożliwia szybkie pozyskanie czystej wody z każdego zbiornika - z jeziora lub rzeki. 

Kompatybilny z butelkami Platypus. Można go także nakręcić na zwykłe butelki pet.

Skuteczny przeciwko pierwotniakom (m.in. lamblia, cryptosporidia), bakteriom (m.in. e. coli, salmonella, cholera). Usuwa także zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe takie jak muł i szczątki roślinne a także mikroplastik. 

Filtr o bardzo szybkim przepływie wody - do 3 litrów na minutę  (przy wyciskaniu wody z pojemnika na brudną wodę). Przy użytkowaniu jako filtr grawitacyjny przepływ wody wynosi 1.75 litra na minutę.  

Można go używać do picia bezpośrednio ze zbiornika, nalewać do garnka lub pojemnika lub nakręcić na butelkę Platypus lub zwykłą butelkę pet. 

Wyposażony w nakrętkę ConnectCap, która pozwala na użytkowanie filtra na klilka sposobów:

- jako słomkę - do picia bezpośrednio ze zbiornika z wodą;

- jako zbiornik z brudną wodą można nakręcić butelkę Platypus. Od strony wlotu oznaczonego jako "DIRTY" można także nakręcić zwykłą butelkę PET; 

- nakrętka ConnectCap pozwala na nakręcenie na filtr butelki PET od strony oznaczonej jako "CLEAN";

- na nakrętce można także zamontować wężyk od bukłaka wyposażonego w klips na rurce (przykład Big Zip EVO) i filtrowac wodę bezpośrednio do bukłaka; 

Parametry:

  • waga zestawu: 100 g;
  • wymiary: 8 x 13 cm
  • wydajność: 3 l/min. przy ściskaniu, 1,75 l/min. jako filtr grawitacyjny;
  • wkład filtrujący z włókna HollowFiber;
  • żywotność wkładu: ok. 1000 l wody;
  • pojemność butelki 1 litr
  • usuwa bakterie, pierwotniaki, zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe oraz mikroplastik

Ten produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy