Ogrzewacz do ciała Thermopad
Ogrzewacz do ciała Thermopad

Ogrzewacz do ciała Thermopad

Chemiczny ogrzewacz do ciała w postaci jednej samoprzylepnej saszetki, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe i stawowe. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób chcących uniknąć przeziębienia lub odmrożeń.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

9,34 zł

10,99 zł

-15%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 7,14 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Ogrzewacz Thermopad nadaje się dla każdego – może być stosowany przez każdą osobę, która chce uniknąć przeziębienia lub odmrożeń. Ciepły ogrzewacz to świetna broń także na wszelkie bóle mięśni i stawów, a szczególnie kręgosłupa. Można nakleić go na skórę w dowolnym miejscu, które trzeba rozgrzać. Ogrzewacz można również nosić w kieszeni i cieszyć się jego ciepłem aż do 12 godzin. Opakowanie zawiera jedną samoprzylepną saszetkę.

Ogrzewacz aktywuje się poprzez potrząśnięcie: po wyjęciu z opakowania, w kontakcie z powietrzem, w ciągu 20 minut rozgrzewa się do temperatury 55oC (wartość średnia). Maksymalna temperatura wynosi 65oC. Ciepło utrzymuje się do 12 godzin.

UWAGA! Ogrzewacz może spowodować poparzenia! Nie należy go przyklejać na nieosłoniętą skórę. Podgrzewacza do ciała nie można stosować podczas snu.

Skład: sproszkowane żelazo, woda, sól, aktywny węgiel, wermikulit. 

Działanie ogrzewacza Thermopad:

1. po wyjęciu saszetki z próżniowego opakowania, żelazo się utlenia i powstaje tlenek żelaza (czyli rdza) – w wyniku reakcji wydziela się ciepło;

2. sól przyspiesza reakcję, a węgiel pomaga w rozprzestrzenianiu ciepła;

3. wermikulit to izolator (minerał zwiększający swoją objętość pod wpływem podgrzewania), który zatrzymuje w saszetce powstałe na skutek reakcji ciepło;

4. aktywne składniki znajdują się w opakowaniu z polipropylenu, który przepuszcza powietrze do środka, by mogła zajść reakcja chemiczna;

5. opakowanie zatrzymuje wilgoć i powoduje, że gorąca zawartość nie wydostaje się na zewnątrz;

6. efekt zastosowania ogrzewacza: zmarznięte części ciała szybko się ogrzewają i przez kilka godzin pozostają ciepłe i suche.

Zalety :

  • wkładki rozgrzewające są higieniczne, ponieważ są do jednorazowego użytku;
  • łatwe do założenia, samoprzylepne;
  • zapewniają ciepło na kilka godzin;
  • nie niszczą i nie brudzą ubrań;
  • nadają się dla całej rodziny;
  • ogrzewacze chemiczne ulegają biodegradacji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy