Ogrzewacz brzucha Thermopad
Ogrzewacz brzucha Thermopad Ogrzewacz brzucha Thermopad
Ogrzewacz brzucha Thermopad

Ogrzewacz brzucha Thermopad

Chemiczny ogrzewacz do brzucha w postaci samoprzylepnej saszetki, zapewniającej ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które potrzebują źródła ciepła lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Znakomite dla kobiet w trakcie menstruacji. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

8,49 zł

9,99 zł

-15%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Ogrzewacz do brzucha Thermopad nadaje się dla każdego – może być stosowany przez każdą osobę, która potrzebuje źródła ciepła lub chce uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Znakomite dla kobiet w trakcie menstruacji. Rozgrzewają i rozluźniają mięśnie, łagodzą skurcze i zmniejszają ból.

Opakowanie zawiera samoprzylepną saszetkę, którą przykleja się w miejsce akurat wymagające ogrzania. Ogrzewacze aktywują się poprzez potrząśnięcie: po wyjęciu z opakowania, w kontakcie z powietrzem, w ciągu 20 minut rozgrzewa się do temperatury 58oC (wartość średnia). Maksymalna temperatura wynosi 68oC. Ciepło utrzymuje się do 12 godzin.

Opakowanie: jednak owalna, samoprzylepna saszetka. 

Skład: sproszkowane żelazo, woda, sól, aktywny węgiel, wermikulit. 

UWAGA! Ogrzewacz może spowodować poparzenia! Nie należy go przyklejać na nieosłoniętą skórę. Podgrzewacza do brzucha nie można stosować podczas snu.

Działanie ogrzewacza Thermopad:

1. po wyjęciu saszetki z próżniowego opakowania, żelazo się utlenia i powstaje tlenek żelaza (czyli rdza) – w wyniku reakcji wydziela się ciepło;

2. sól przyspiesza reakcję, a węgiel pomaga w rozprzestrzenianiu ciepła;

3. wermikulit to izolator (minerał zwiększający swoją objętość pod wpływem podgrzewania), który zatrzymuje w saszetce powstałe na skutek reakcji ciepło;

4. aktywne składniki znajdują się w opakowaniu z polipropylenu, który przepuszcza powietrze do środka, by mogła zajść reakcja chemiczna;

5. opakowanie zatrzymuje wilgoć i powoduje, że gorąca zawartość nie wydostaje się na zewnątrz;

6. efekt zastosowania ogrzewacza: zmarznięte części ciała szybko się ogrzewają i przez kilka godzin pozostają ciepłe i suche.

Zalety :

  • wkładki rozgrzewające są higieniczne, ponieważ są do jednorazowego użytku;
  • łatwe do założenia, samoprzylepne;
  • zapewniają ciepło na kilka godzin;
  • nie niszczą i nie brudzą ubrań;
  • nadają się dla całej rodziny;
  • ogrzewacze chemiczne ulegają biodegradacji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy