Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe
Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki turystyczne
Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe

Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe

Solidne, doskonale trzymające się butów raczki trekkingowe, z kolcami, umocowane miękką obejmą i paskiem. Doskonałe dla zimowych turystów, myśliwych i osób pracujących zimą na ośnieżonych zboczach gór lub w lesie. Unisex.

UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited time offer:

142,49 zł

189,99 zł

-25%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Łączna ocena Łączna ocena:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 2 opinie

Zobacz oceny
0 1 2 3 42
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Zobacz opinie Zobacz opinie
 
Więcej informacji

Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp pasują do każdego rodzaju obuwia turystycznego noszonego przez osoby, dla których bezpieczeństwo zimą to rzecz najważniejsza. Ich celem jest zwiększenie stabilności i ochrony przed poślizgiem w trudnym technicznie terenie, np. na ośnieżonych zboczach gór lub w lesie.  Pomagają lepiej utrzymywać równowagę na twardym śniegu, a nawet lodzie. 

Umożliwiają bezpieczne spędzanie wolnego czasu, realizowanie swoich pasji lub wykonywanie codziennej pracy bez obawy o wypadek i poślizgnięcie się na zaśnieżonym czy oblodzonym podłożu. Doskonale nadają się dla zimowych turystów, górskich łazików, myśliwych lub osób zawodowo związanych z lasem i górami, np. dla leśniczych i drwali.

Nakładki zimowe na buty Nortec Alp wykonane są z elastycznej gumy o wysokiej wytrzymałości oraz wysokiej jakości stali. Mają dodatkowy, zapinany na rzep pasek i trzynaście kolców z wytrzymałej stali, umocowanych łańcuszkami do silikonowej obejmy. Z tyłu wyposażone w pętelkę do łatwiejszego zakładania na buty. Dzięki swojej solidnej budowie doskonale trzymają się obuwia. Raczki bardzo łatwo naciąga się na buty. Niewielkie rozmiary po złożeniu sprawiają, że zajmują niewiele miejsca w torbie czy w plecaku. 

UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 

Zalety:

- odpowiednie do każdego rodzaju butów trekkingowych;

- znakomita przyczepność nawet do twardego lodu i śniegu – ostre kolce pod podeszwą znacząco ułatwiają utrzymanie równowagi na lodzie i śniegu;

- zwiększenie stabilności na śliskim podłożu;

- ochrona przed poślizgiem;

- doskonale trzymają się butów dzięki elastycznej obejmie wykonanej z silikonowego elastomeru i dodatkowemu paskowi zapinanemu na rzep;

- obejma jest odporna na mróz nawet do -60 C;

- łatwe do założenia dzięki uchwytowi z tyłu;

- pakowane w pokrowiec z rączką, zamykany na suwak. Pokrowiec wykonany z wytrzymałej siatki, co ułatwia wyschnięcie po użyciu (dotyczy koloru black). Raczki koloru zielonego są zamknięte w sztywnym pokrowcu z materiału. 

Rozmiary:

  • M - 35 - 39, waga 430 gramów
  • L - 40 - 43, waga 460 gramów
  • XL - 44 - 48, waga 470 gramów
  • XXL  - 46 - 50, waga 480 gramów

Konstrukcja:

  • ilość kolców - 13
  • długość kolców - 7 i 17 mm 
  • kolce ze stali umocowane łańcuszkami do silikonowej obejmy
  • dodatkowy pasek zapinany za rzep 
  • uchwyt z tyłu do zakładania i zdejmowania

Przed 1-szym użyciem prosimy o przymierzenie raczków do obuwia, sprawdzenie poprawności dopasowania - pod kątem bezpieczeństwa stosowania oraz ochrony obuwia przed uszkodzeniem.

Na podstawie 2 opinie - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
1 of 1 osób uznało opinię za pomocną.

Kupiłem Raczki Nortec Alp - bardzo dobrej jakości i jednocześnie ładny produkt. Łatwe do zakładania na buta trekkingowego i bardzo dobrze się trzymają. Proszę pamiętać o dokładnym dobraniu rozmiaru raków do rozmiaru butów.\r\nSklep \"Paker\" bardzo solidny - polecam dla tych, którzy boją się zakupów w internecie tak jak ja.


0 1 2 3 4
(5/5
0 of 0 osób uznało opinię za pomocną.

Często podczas wędrówek górsko-leśnych zaskakiwał mnie lód na uczęszczanej trasie, zwłaszcza przy roztopach wiosennych i zejście lub wejście zajmowało mi 5x więcej czasu i skoncentrowania na własnym bezpieczeństwie. Aż powiedziałem sobie: BASTA! Czas na zakup, bo kolejna śliska zima za pasem.\r\n\r\nZnakomicie zrobione, solidne, Made in Italy, świetnie trzymają się butów. Wszystko tak jak w opisie. Błyskawicznie i bez trudności zakłada się je i zdejmuje. \r\nPrzy zakupie należy dokładnie dobierać raczki do rozmiaru buta, przeznaczone do butów typu GTX. \r\n\r\nProdukt wysokiej jakości warty swojej ceny


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy