Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle
Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle
Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle

Brytfanna do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Griddle

Brytfanna żeliwna do paleniska Biolite FirePit. Zwiększa możliwości przyrządzania jedzenia na palenisku Biolite Firepit. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

319,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 319,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Brytfanna do paleniska Biolite Firepit. Znacząco poszerza możliwości przyrządzania jedzenia na palenisku - można na niej piec i smażyć dowolne potrawy. Wykonana z żeliwa odpornego na zadrapania. 

  • wymiary: 49 x 24 x 5 cm
  • waga: 2.30 kg;
  • materiał: żeliwo

Więcej informacji na stronie producenta. Na stronie producenta możesz zarejestrować każdy produkt firmy BioLite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu i na produkcie – użyj go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy