Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid
Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid
Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid

Pokrywa do paleniska - kuchni polowej BioLite FirePit Lid

Pokrywa do paleniska Biolite FirePit. Zwiększa ciepło paleniska i przyspiesza obróbkę jedzenia na grillu lub w dostępnej osobno brytfannie do pieczenia. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

529,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 529,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Pokrywa do paleniska Biolite FirePit. Zwiększa temperaturę pieczenia, przyspieszając i intensyfikując obróbkę cieplną jedzenia przyrządzanego na grillu lub w brytfannie (dostępna osobno). Pokrywa posiada składane rączki ułatwiające podnoszenie i zakrywanie. Na wierzchu znajduje się otwór który można zakryć lub odkryć, regulując w ten sposób temperaturę. 

  • wymiary: 55.7 x 32.1 x 16 cm
  • waga: 2.30 kg;
  • materiał: emaliowane

Więcej informacji na stronie producenta. Na stronie producenta możesz zarejestrować każdy produkt firmy BioLite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu i na produkcie – użyj go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy