Grawitacyjny filtr do wody PLATYPUS GravityWorks 4.0 L Water Filter
Grawitacyjny filtr do wody PLATYPUS GravityWorks 4.0 L Water Filter Grawitacyjny filtr do wody PlatyPus GravityWorks Water Filter System Grawitacyjny filtr do wody PlatyPus GravityWorks Water Filter System Grawitacyjny filtr do wody PlatyPus GravityWorks Water Filter System Grawitacyjny filtr do wody PlatyPus GravityWorks Water Filter System Grawitacyjny filtr do wody PlatyPus GravityWorks Water Filter System
Grawitacyjny filtr do wody PLATYPUS GravityWorks 4.0 L Water Filter

Grawitacyjny filtr do wody PlatyPus GravityWorks Water Filter System

Filtr do wody z przepływem grawitacyjnym. Pojemność 4 i 6 litrów. Filtruje 4 litry wody w 2,5 minuty!

Więcej szczegółów

Nowy produkt

819,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 819,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Grawitacyjny filtr do wody Platypus GravityWorks 4.0 L oraz 6.0 L Water Filter to bardzo prosty w obsłudze system filtracji wody, który uzdatnia i oczyszcza wodę oraz likwiduje zanieczyszczenia biologiczne i mechaniczne o średnicy większej od 0,2 µm (m.in. bakterie, pierwotniaki). Składa się z dwóch zróżnicowanych kolorystycznie pojemników (jeden na brudną, a drugi na czystą wodę) połączonych rurką z wbudowanym filtrem z materiału HollowFiber. Żeby skorzystać z czystej wody, wystarczy nabrać wody z jeziora lub potoku do pojemnika na brudną wodę, powiesić go, a następnie zaczekać zaledwie 2,5 minuty. Pod wpływem grawitacji woda przepływa z pojemnika na brudną wodę do pojemnika na czystą wodę. Ten sposób uzdatniania wody to doskonałe i bezpieczne rozwiązanie, które pozwala zapewnić czystą i zdatną do picia wodę nawet dla kilkuosobowej grupy. System mocowania rurek do pojemnika jest tak pomyślany, aby ułatwić pakowanie filtra. Pojemniki są wyposażone w odpinane na klamrę zaczepy do przenoszenia i zawieszania.

Wyprodukowano w USA.

Usuwalność zanieczyszczeń:

filtr usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy większej niż 0.2µm: bakterie, pierwotniaki, zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe, mikroplastik. 

Parametry:

Filtr 4 litry:

  • waga – 330 g
  • rozmiar – 8 x 24 cm
  • wydajność – 1,75 L / minutę
  • żywotność wkładu – około 1500 L wody
  • pojemność worków na brudną i czystą wodę - po 4 litry

Filtr 6 litrów:

  • waga – 350 g
  • rozmiar – 26 x 49 cm
  • wydajność – 1,75 L / minutę
  • żywotność wkładu – około 1500 L wody
  • pojemność worków na brudną i czystą wodę - po 6 litrów

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy