Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620
Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620 Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620 Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620 Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620 Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620 Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620 Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620
Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620

Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620

Zestaw domowy do pozyskiwania energii ze słońca. Uniwersalny - służy do oświetlenia pomieszczeń, ładowania sprzętu elektronicznego oraz dodatkowo jest zaopatrzony w radio. Może służyć do dodatkowego oświetlania ogrodu lub domu, domku na działce, letniego biwaku w domkach campingowych lub kampera. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

583,99 zł

729,99 zł

-20%

Ostatnie egzemplarze!
Łączna ocena Łączna ocena:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinie

Zobacz oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Zobacz opinie Zobacz opinie
 
Więcej informacji

Uniwersalny zestaw domowy do pozyskiwania dodatkowej energii ze słońca. Można go zamontować jako dodatkowy system oświetlenia lub jako system oświetlenia w miejscach, gdzie są kłopoty z dostępem do energii elektrycznej, na przykład w domu na działce, w domku kempingowym na wakacjach, w trakcie podróży kamperem lub samochodem terenowym a także w domku na plaży w tropikalnych krajach. 

Zestaw umożliwia pozyskiwanie energii z panelu słonecznego umieszczonego na dachu i zasila system oświetlenia złożony z dwóch lampek, wbudowane w panel sterowania radio oraz czujnik ruchu. Dodatkowo USB umożliwia ładowanie sprzętu elektronicznego - telefonów komórkowych lub tabletów. Lampka służąca jako czujnik ruchu umieszczony w wejściu automatycznie uruchamia światła oraz służy jako system alarmowy, czy czasem ktoś nie próbuje dostać się do naszego domu. 

Każda z lampek ma osobno regulowane natężenie światła oraz włącznik, który może być zamocowany na ścianie a kable długości 5.5 metra pozwalają na podwieszenie świateł tam, gdzie jest potrzeba. 

Panel sterowania wyposażony w dodatkowe oświetlenie steruje całością systemu a dodatkowo zapewnia muzykę - czy to z radia czy to z własnego nośnika MP3. Mała półeczka pomieści potrzebne drobiazgi. 

W zestawie panel sterowania z wbudowanym radiem, dwie wiszące lampki, jedno światło awaryjne (czujnik ruchu), panel słoneczny, kabel w wejściem USB oraz czterema rodzajami końcówek, gwoździe do mocowania panelu sterowania na ścianie i panelu słonecznego na dachu, uchwyty do prowadzenia kabli po ścianie, drut do zamocowania panelu słonecznego. Wszystko to zamknięte jest w tekturowym pudełku z solidnym uchwytem do przenoszenia. 

Więcej informacji na stronie producenta. 

  • Waga: panel sterowania 550 gramów, panel słoneczny 720 gramów, pojedyncza lampka 300 gramów 
  • Wymiary: panel sterowania 200 x 154 x 68 mm, panel słoneczny 290 x 190 x 16 mm, pojedyncza lampka 150 x 140 x 82 mm
  • Długość kabli: lampy 5.5 m długość regulowana, panel słoneczny 6.5 m
  • Jasność: 100 Lm (lumenów) na każde światło, razem 400 Lm
  • Czas pracy na jednym ładowaniu przy włączonych 4 lampach: 14 godzin (low), 7 godzin (medium), 4.5 godziny (high) 
  • Czas ładowania: pełne światło słoneczne - 4 - 6 godzin, 
  • Rodzaj baterii: 3300 mAh @ 6.5V (20 Wh), LiFEPO4, ładowana wielokrotnie przez ekspozycję na światło
  • Wyjścia USB: cztery rodzaje końcówek, w tym micro USB 
  • Rodzaje światła: ciągły biały o trzech natężeniach 

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

Na podstawie 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy