Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo
Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo
Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo

Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo

Zupełnie nowa, ekstremalnie szybka i odporna na wiatr kuchenka PocketRocket Deluxe. Wyposażona w piezozapalnik, osłonięty od wiatru i wilgoci. Jedna z najlżejszych kuchenek - waży tylko 83 gramy! 

Więcej szczegółów

10955
Nowy produkt

399,99 zł

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Wyjątkowo mała i lekka (jej waga całkowita to niecałe 10 dag, czyli tabliczka czekolady!), z łatwością mieści się nie tylko w plecaku, ale nawet w kieszeni. 

Kuchenka PocketRocket Deluxe wyposażona jest w piezozapalnik. Jednak nie jest on, tak jak w standardowych kuchenkach, poprowadzony na brzegu palnika, ale przez środek. Usprawnia to zapalanie kuchenki nawet w wietrznych warunkach i sprawia, ze piezo nie ulegnie zniszczeniu, np - przy przypadkowym upadku kuchenki. Zapalarka jest także osłonięta na korpusie palnika a włącznik - metalowy a nie plastikowy. 

Sam palnik jest szeroki i otoczony na brzegu osłoną przeciwwiatrową, co predestynuje go do używania w trudnych warunkach pogodowych. 

Nóżki są składane, co zmniejsza objętość palnika po spakowaniu. Perforowana powierzchnia nóżek powoduje, ze naczynie stoi pewnie i nie zsuwa się. 

Palnik wyposażony jest w precyzyjny regulator płomienia. Pozwala on na uzyskanie nawet bardzo małego płomienia i wygodne gotowanie, nie tylko zagotowanie wrzątku. Na tej kuchence z powodzeniem ugotujesz zupę czy płatki owsiane. Regulator ciśnienia gazu ułatwia także korzystanie z kuchenki w przypadku, gdy gaz jest bardzo zimny lub jest już go w kartuszu niewiele. Dzięki temu regulatorowi płomień będzie taki, jaki chcesz. 

Kuchenka polowa PocketRocket Deluxe to jedna z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej niezawodnych na świecie kuchenek znanej marki MSR. Pasują do niej kartusze na gwint wielu firm (m.in. MSR, GoSystem, Coleman, Primus, Edelrid, Optimus).

Pakowana w zaciągany sznureczkiem woreczek z mocnego materiału. 

  • Waga 83/97 g (bez opakowania/w opakowaniu)
  • Czas zagotowania litra wody: 3,5 minuty
  • Czas zużycia kartusza 227 g: ~60 minut
  • ilość wody, którą można zagotować na kartuszu o pojemności: 220 gramów - 17 litrów, 

Prezentowany na zdjęciu kartusz gazowy nie są częścią oferowanego towaru.

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy