Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot
Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot
Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot

Garnek rondel ceramiczny do kuchenki MSR WindBurner Sauce Pot

Rondel o pojemności 2.5 litra, zintegrowany z kuchenką WindBurner. Pasuje idealnie do palnika. Powłoka ceramiczna Fusion ułatwia gotowanie i zapobiega przywieraniu potrawy. Dla grupy 2 - 4 osób. Umożliwia gotowanie potraw w terenie. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
13493
Nowy produkt
Limited special offer

467,49 zł

549,99 zł

-15%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50,99 zł
Wysyłka w terminie 14 dni
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Rondel o pojemności 2.5 litra, idealnie dopasowany do kuchenki WindBurner. Pasuje do palnika, nie pozwalając na jakiekolwiek straty ciepła i obniżenie efektywności używania. Wykonany z anodyzowanego aluminium z powłoką ceramiczną. Nie spada z kuchenki ani się po niej nie przesuwa. Składana, odczepiana, uniwersalna rączka, która pasuje do innych naczyń MSR. Na ściance garnka podziałka pojemności. 

Pokrywka z dziurkami jest mocowana do garnka tak, aby umożliwić wylewanie płynu bez konieczności jej zdejmowania. 

Ceramiczna powłoka Fusion ułatwia gotowanie, zapobiega przywieraniu i jest bardzo łatwa w utrzymaniu jej w czystości. Powłoka ceramiczna jest bardzo twarda i nie można jej zarysować. 

Uwaga! Nie pasuje do kuchenki Reactor, palnik kuchenki Reactor generuje zbyt dużo ciepła i mógłby przepalić garnek. Nie jest także przeznaczony do używania z kuchenką Windburner Personal. 

  • Pojemność 2.5 litra
  • Wymiary 19.7 x 13.3 cm
  • Waga 345 g

Uwaga! Widoczny na zdjęciu kartusz gazowy nie jest częścią oferowanego produktu. 

Teraz w rodzinie Windburner znajdują się cztery rodzaje kuchenek oraz dwa rodzaje garnków i patelnia. Wszystkie kuchenki oraz naczynia pasują do siebie i mogą być złożone i schowane w jedno. 

Ten produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Czytaj więcej.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy