Impregnat do puchu Grangers Down Repel
Impregnat do puchu Grangers Down Repel Impregnat do puchu Grangers Down Repel Impregnat do puchu Grangers Down Repel Impregnat do puchu Grangers Down Repel
Impregnat do puchu Grangers Down Repel

Impregnat do puchu Grangers Down Repel

Uniwersalny płyn do impregnowania odzieży wypełnionej puchem oraz śpiworów. Impregnuje pokrycia oraz puch wewnątrz. Zmniejsza absorbowanie wilgoci przez puch i polepsza izolacyjność. Nadaje się do impregnowania puchu naturalnego oraz sztucznego. Opakowanie wykonane jest z plastiku z recyklingu. 

Opakowanie 300 ml.

Więcej szczegółów

Obniżka!
GRF 137/100
Nowy produkt
Limited special offer

62,99 zł

69,99 zł

-10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 55,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Uniwersalny płyn do impregnowania odzieży wypełnionej puchem oraz śpiworów. Impregnuje pokrycia oraz puch wewnątrz. Zmniejsza absorbowanie wilgoci przez puch i polepsza izolacyjność. Nadaje się do impregnowania puchu naturalnego oraz sztucznego.  Działa już w temperaturze 30˚C.

Opakowanie 300 ml

Dwie nakrętki pozwalają na zaimpregnowanie jednej kurtki lub śpiwora. 

Opakowanie jest ekologiczne, wykonane z plastiku z recyklingu. Plastik pochodzi z wyławianych z oceanu plastikowych śmieci i redukuje ilość produkowanego nowego, "dziewiczego" plastiku. Po zużyciu środka można uzupełnić go o zapas impregnatu, dostępny w saszetce lub wyrzucić butelkę do pojemnika na plastik. 

Zalety:

  • Impregnaty Grangersa do odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym polepszają właściwości izolacyjne puchu oraz impregnują go, zmniejszając absorbowanie wilgoci i tym samym obniżenie komfortu cieplnego. Dodatkowo impregnują pokrycie kurtek i śpiworów. 
  • przywracają odzieży świeży wygląd
  • impregnacja jest trwała, ubrania zachowują wodoodporność nawet po wielu praniach (w specjalistycznych środkach – np. Granger's Down Wash)
  • są energooszczędne, działają skutecznie w niskich temperaturach prania, już od 30˚C
  • w przypadku znacznych, uporczywych lub starych zabrudzeń może być konieczne użycie nierozcieńczonego płynu bezpośrednio na tkaninę zewnętrzną

Sposób użycia:

  • Impregnat nakładamy na odzież czystą (zabrudzoną należy wcześniej wyprać, np. w Granger's Down Wash). Nie trzeba suszyć ubrań po wypraniu i wypłukaniu – od razu poddajemy je impregnacji.
  • Zapnij wszystkie guziki, napy, zamki, rzepy.
  • Potrząśnij butelką i wlej odpowiednią ilość środka do szuflady pralki lub kulki dozującej (wskazane ilości podane są na butelce).
  • Ustaw pralkę na pranie delikatne 30˚C (w temperaturze dopuszczalnej wg. producenta odzieży) i płukanie.
  • Jeżeli metka na ubraniu na to pozwala, można użyć suszarki bębnowej lub/i wyprasować odzież – podniesie to trwałość impregnacji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy