Zestaw do prania i impregnacji Granger`s Down Wash&Performance Repel Plus
Zestaw do prania i impregnacji Granger`s Down Wash&Performance Repel Plus

Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Granger`s Down Wash&Performance Repel Plus

Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym. Down Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Performance Repel Plus w atomizerze impregnuje odzież z membranami. 

Dwa opakowania, 300 ml i 275 ml. 

Więcej szczegółów

GRF 154
Nowy produkt

64,99 zł

 
Więcej informacji

Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży membranowej. Płyn Grangersa Down Wash nadaje się do prania odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym a płyn Performance Repel Plus zamknięty w butelce z atomizerem skutecznie impregnuje zewnętrzne powłoki kurtek i spodni z puchowym wypełnieniem. 

Uniwersalny płyn do prania odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym. Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Użyty do pielęgnacji ubrań i śpiworów, przywraca im pierwotne właściwości: świeży wygląd, oddychalność i termoizolacyjność. Jest skuteczny już przy niskiej temperaturze prania – od 30˚C. 

Uniwersalny płyn w atomizerze do impregnowania odzieży turystycznej. Zalecany do odzieży Gore-Tex®, eVent® oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca oryginalne wykończenie odzieży - impregnację. Zachowuje i ułatwia maksymalną oddychalność impregnowanej odzieży. Unikalna, nowa formuła APT na bazie wody, bez fluorokarbonów. Formuła APT jest ekologiczna, przyjazna środowisku i maksymalnie skuteczna w nadaniu impregnowanej odzieży zewnętrznej wodoodporności. Do uaktywnienia impregnatu nie potrzeba obróbki cieplnej w trakcie suszenia odzieży.

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy