Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Grangers Down Wash&Performance Repel Plus
Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Grangers Down Wash&Performance Repel Plus Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Grangers Down Wash&Performance Repel Plus Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Grangers Down Wash&Performance Repel Plus
Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Grangers Down Wash&Performance Repel Plus

Zestaw do prania i impregnacji odzieży i puchu Grangers Down Wash&Performance Repel Plus

Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym. Down Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Performance Repel Plus w atomizerze impregnuje odzież z membranami. 

Dwa opakowania, 300 ml i 275 ml. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
GRF 209
Nowy produkt
Limited special offer

89,99 zł

99,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży membranowej. Płyn Grangersa Down Wash nadaje się do prania odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym a płyn Performance Repel Plus zamknięty w butelce z atomizerem skutecznie impregnuje zewnętrzne powłoki kurtek i spodni z puchowym wypełnieniem. 

Uniwersalny płyn Performance Wash do prania odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym. Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Użyty do pielęgnacji ubrań i śpiworów, przywraca im pierwotne właściwości: świeży wygląd, oddychalność i termoizolacyjność. Jest skuteczny już przy niskiej temperaturze prania – od 30˚C. 

Uniwersalny płyn Performance Repel Plus w atomizerze do impregnowania odzieży turystycznej. Zalecany do odzieży Gore-Tex®, eVent® oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca oryginalne wykończenie odzieży - impregnację. Zachowuje i ułatwia maksymalną oddychalność impregnowanej odzieży. Unikalna, nowa formuła APT na bazie wody, bez fluorokarbonów. Formuła APT jest ekologiczna, przyjazna środowisku i maksymalnie skuteczna w nadaniu impregnowanej odzieży zewnętrznej wodoodporności. Do uaktywnienia impregnatu nie potrzeba obróbki cieplnej w trakcie suszenia odzieży.

Opakowania butelek wykonane są z plastiku z recyklingu - wykonanego z plastikowych odpadów wyławianych z oceanu. Opakowania są jest barwione i zmniejszają ilość produkowanego "nowego" plastiku. Po zużyciu impregnatu należy wrzucić je do pojemnika na plastik. 

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy