Bestsellery

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: PACKTOWL

PackTowl - lekkie, pakowne i szybkoschnące ręczniki. Każdy znajdzie coś dla siebie - biegacz ultralight, turysta górski, plażowicz i bywalec basenów i sauny. 

PackTowl to marka istniejąca od 2012 roku, oferująca różne rodzaje lekkich, szybkoschnących i pakownych ręczników, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej.


Tu każdy znajdzie coś dla siebie.


Biegacz, który ceni sobie wagę i objętość doceni ręczniki Nano, które służą także za chustkę na głowę. Górski turysta, który chce mieć lekki i szybko wysychający ręcznik na wycieczki wybierze model Personal, najpopularniejszy model ręczników PackTowl. Plażowicze i osoby lubiące miłe, puchate ręczniki wybiorą ręcznik Luxe w dużym rozmiarze a bywalec saun i basenów doceni szlafrok, uszyty z materiału, z którego robi się ręczniki Personal. Tradycjonalista wybierze niezniszczalny i znakomicie absorbujący wodę ręcznik Original, od którego wszystko się zaczęło. 


Produkty PackTowl są objęte dożywotnią gwarancją producenta. 

Więcej
 • 0 1 2 3 4
  64,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Luksusowy ręcznik szybkoschnący o puchatej i wyjątkowo miłej w dotyku strukturze. Komfort wycierania się tym ręcznikiem jest podobny do ręcznika frotte, a czas schnięcia - nieporównywalnie krótszy.  Cztery rozmiary i atrakcyjne kolory pozwalają wybrać ręcznik idealnie do potrzeb i gustu.  TERAZ NOWE KOLORY. 
 • Ręcznik MSR PackTowl Nano
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  42,49 zł 49,99 zł -15% 3 Produkt w magazynie, wysyłka natychmiast.
  Obniżka!
  Ręcznik szybkoschnący, ekstremalnie lekki i cienki. Dla ekstremalnych minimalistów, dla których liczy się każdy gram. Może służyć za ręcznik lub chustkę na głowę lub szyję. Atrakcyjne kolory. Dla rowerzystów i himalaistów. 
 • Ręcznik MSR PackTowl Original
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  39,09 zł 45,99 zł -15% 3 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Ręcznik o maksymalnej wchłanialności wody. Wytrzymały, stawi czoła każdej aktywności związanej z wodą. Biodegradowalny. Kolor blue.
 • 0 1 2 3 4
  59,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Wygodny i lekki ręcznik turystyczny z miłej w dotyku tkaniny, która po użyciu błyskawicznie wysycha. Do wyboru wiele rozmiarów, w zależności od potrzeb. TERAZ W NOWYCH KOLORACH ORAZ Z CIEKAWYMI NADRUKAMI. Pokrowiec to nylonowa saszetka zapinana na suwak, która może służyć jako woreczek na użyteczne drobiazgi. 
 • 0 1 2 3 4
  35,99 zł 59,99 zł -40% 1 W magazynie
  Obniżka!
  Wygodny i lekki ręcznik turystyczny z miłej w dotyku tkaniny, która po użyciu błyskawicznie wysycha. Rozmiar M. 
 • Ręcznik PackTowl Personal
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  41,24 zł 54,99 zł -25% 3 Produkt w magazynie, wysyłka natychmiast.
  Obniżka!
  Wygodny i lekki ręcznik turystyczny z miłej w dotyku tkaniny, która po użyciu błyskawicznie wysycha. Do wyboru wiele rozmiarów, w zależności od potrzeb. Pokrowiec to nylonowa saszetka zapinana na suwak, która może służyć jako woreczek na użyteczne drobiazgi. 
 • Ręcznik MSR PackTowl UltraLite
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  62,69 zł 65,99 zł -5% Wysyłka w terminie 14 dni
  Obniżka!
  Ultralekki i cienki ręcznik turystyczny z miłej w dotyku tkaniny, która po użyciu błyskawicznie wysycha. Pochłania cztery razy więcej wody, niż sam waży. Dostępny w czterech rozmiarach, odpowiednich do potrzeb.  Znakomity dla turystów i podróżników, dla których ważne jest połączenie komfortu i bardzo niskiej wagi. Teraz wyposażony w Polygene odor control,...
 • Ręcznik MSR PackTowl UltraLite M
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  39,99 zł 79,99 zł -40,00 zł 3 W magazynie
  Obniżka!
  Wyjątkowo lekki i cienki ręcznik turystyczny z miłej w dotyku tkaniny, która po użyciu błyskawicznie wysycha. Rozmiar M.
 • Szlafrok MSR RobeTowl
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  269,99 zł 359,99 zł -25% 1 Produkt w magazynie, wysyłka natychmiast.
  Obniżka!
  Szlafrok i ręcznik w jednym. Wykonany z materiału takiego, jak ręczniki Personal. 
 • Zestaw ręczników MSR PackTowl Personal
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  148,49 zł 164,99 zł -10% 3 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  W komplecie taniej! Dwa rodzaje zestawów ręczników Personal. Jeden zestaw to dwa ręczniki Body (XL), a drugi zestaw to ręcznik Body (XL) oraz ręcznik Face (S). Dostępne w atrakcyjnych kolorach. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy