Filtry (6 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: GOSYSTEM

Go System - marka z Wielkiej Brytanii, której wiodącym produktem są turystyczne kartusze gazowe oraz kuchenki dla turystów. MArka ma ponad dwadzieścia lat doświadczeń w zakresie produkcji i sprzedaży kuchenek i kartuszy. 

Kuchenki turystyczne to niezbędny sprzęt na każdym wyjeździe, wakacjach czy trekingu. Bez kuchenki nie da się przygotować herbaty czy gorącej zupy po długim dniu wędrówki. GoSystem oferuje różne rodzaje kuchenek, od ultralekkich i malutkich, po spore kuchenki kempingowe. Kuchenki te są lekkie, funkcjonalne i niezawodne. W ofercie znajduje się także kuchenka wielopaliwowa, która pracuje na paliwa płynne, takie jak nafta czy benzyna. Kartusze gazowe GoSystem to jedne z najpopularniejszych kartuszy na polskim rynku. 

Więcej
 • Czajnik Gosystem Swift Kettle
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  111,99 zł 139,99 zł -20% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Lekki i mały, aluminiowy czajnik turystyczny. Pojemność: 0.9 litra.
 • 34,99 zł 60W magazynie
  Kartusze napełnione gazem butan/isobutan/propan. Połączenie na gwint, kartusz można odłączać od niepracującej kuchenki lub lampki. 
 • 10,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Przebijany kartusz napełniony gazem propan/butan do kuchenek i lampek. Pojemność 190 gramów. Teraz przebijany kartusz można bezpiecznie odłączać od kuchenki, nie obawiając się o wyciekanie gazu z kartusza. Działa efektywnie do temperatury -10 C. 
 • Kuchenka GoSystem Rapid
  Limited special offer
  116,99 zł 129,99 zł -10% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Mała i lekka, ekonomiczna kuchenka kempingowa na gaz: pozwala precyzyjnie regulować płomień, oszczędza paliwo. Waży tylko 170 gramów! 
 • 129,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Komfortowa kuchenka kempingowa: z piezozapalnikiem ułatwiającym rozpalanie, z palnikiem na garnki o małej i dużej średnicy. Palnik o dużej średnicy szybko gotuje wrzątek. 
 • Stalowy kubek termiczny GoSystem z przykrywką
  Limited special offer
  44,99 zł 59,99 zł -25% 4Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Kubek termiczny ze stali nierdzewnej, z przylegającą pokrywką. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy