Filtry (10 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: SEALLINE

SealLine - marka, która oferuje wszystko, co jest związane z ochroną przed wodą i wilgocią. W trakcie naszych wędrówek, szczególnie na wodzie, czy to na morzu, czy to na jeziorach czy rzekach, nasz ekwipunek potrzebuje osłony przed wodą. I tę ochronę daje mu SealLine. 

Marka SealLine powstała ponad trzydzieści lat temu, wychodząc naprzeciw potrzebom turystów w zakresie ochrony ekwipunku przed zamoczeniem. W trakcie rozmaitych wędrówek, zamoczenie sprzętu może skutkować różnymi niekorzystnymi wydarzeniami - zamoczenie śpiwora grozi wyziębieniem, zamoczenie jedzenia grozi głodem, zamoczenie sprzętu elektronicznego to brak orientacji w terenie i straty finansowe. SealLine oferuje skuteczną ochronę naszego ekwipunku przed wodą, mając w swojej ofercie worki, torby, pokrowce, plecaki, saszetki, torebeczki i mapniki odporne na wodę. 


Turyści i rowerzyści mogą już zrezygnować z pakowania wszystkich rzeczy w wiele warstw worków foliowych. Worki Blocker i BlockerLite  są wodoodporne i dodatkowo pozwalają bardzo mocno skompresować bagaż tak, żeby zajmował w bagażu jak najmniej miejsca, bo zawsze jest go za mało. Prostokątny kształt dna worka lepiej dopasowuje je do siebie w plecaku czy sakwie. 


Kajakarze i żeglarze, śródlądowi czy morscy, docenią wodoodporne, zamykane na rolowane zamknięcie, różne rodzaje worków żeglarskich. Grubsze i cieńsze, przezroczyste, z okienkiem lub kolorowe, z odpinanym paskiem, pomieszczą cały bagaż na żaglówce. Worki Bulkhead Tapered Dry Bag są dostosowane specjalnie do kształtu dzioba lub rufy kajaka i łatwo je wsunąć i wyjmować. Prawie wszystkie worki są wyposażone w zaworek odpowietrzający, kompresujący bagaż do minimalnych rozmiarów. 


Osoby uprawiające kanioning czy rafting będę zadowolone z zadziwiająco wygodnego, wodoodpornego plecaka Boundary z pasem biodrowym, który ułatwi transport bagażu także w dalsze rejony, bez konieczności uciążliwego noszenia worka w ręku. 


SealLine nie zapomniał także o posiadaczach sprzętu elektronicznego, takiego jak telefony komórkowe czy tablety. Specjalne, wodoodporne pokrowce e-Case chronią sprzęt elektroniczny przez zachlapaniem i zawilgoceniem, umożliwiając jednocześnie ich obsługę przez powierzchnię pokrowca. Pokrowce e-Case można zanurzać pod wodę na głębokość jednego metra przez 30 minut. 


Mapniki Map Case i HP Map Case to świetne rozwiązanie dla żeglarzy, kajakowiczów a także dla turystów. Mapnik osłoni mapę przed zamoczeniem i zniszczeniem. 


Produkty SealLine są projektowane i produkowane przez ludzi, którym są nieobce wodne sporty i dlatego znają doskonale potrzeby osób, kochających żywioł wody. 


Torby i worki SealLine są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Więcej

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy