Lista produktów producenta: SEALLINE

SealLine - marka, która oferuje wszystko, co jest związane z ochroną przed wodą i wilgocią. W trakcie naszych wędrówek, szczególnie na wodzie, czy to na morzu, czy to na jeziorach czy rzekach, nasz ekwipunek potrzebuje osłony przed wodą. I tę ochronę daje mu SealLine. 

Marka SealLine powstała ponad trzydzieści lat temu, wychodząc naprzeciw potrzebom turystów w zakresie ochrony ekwipunku przed zamoczeniem. W trakcie rozmaitych wędrówek, zamoczenie sprzętu może skutkować różnymi niekorzystnymi wydarzeniami - zamoczenie śpiwora grozi wyziębieniem, zamoczenie jedzenia grozi głodem, zamoczenie sprzętu elektronicznego to brak orientacji w terenie i straty finansowe. SealLine oferuje skuteczną ochronę naszego ekwipunku przed wodą, mając w swojej ofercie worki, torby, pokrowce, plecaki, saszetki, torebeczki i mapniki odporne na wodę. 


Turyści i rowerzyści mogą już zrezygnować z pakowania wszystkich rzeczy w wiele warstw worków foliowych. Worki Blocker i BlockerLite  są wodoodporne i dodatkowo pozwalają bardzo mocno skompresować bagaż tak, żeby zajmował w bagażu jak najmniej miejsca, bo zawsze jest go za mało. Prostokątny kształt dna worka lepiej dopasowuje je do siebie w plecaku czy sakwie. 


Kajakarze i żeglarze, śródlądowi czy morscy, docenią wodoodporne, zamykane na rolowane zamknięcie, różne rodzaje worków żeglarskich. Grubsze i cieńsze, przezroczyste, z okienkiem lub kolorowe, z odpinanym paskiem, pomieszczą cały bagaż na żaglówce. Worki Bulkhead Tapered Dry Bag są dostosowane specjalnie do kształtu dzioba lub rufy kajaka i łatwo je wsunąć i wyjmować. Prawie wszystkie worki są wyposażone w zaworek odpowietrzający, kompresujący bagaż do minimalnych rozmiarów. 


Osoby uprawiające kanioning czy rafting będę zadowolone z zadziwiająco wygodnego, wodoodpornego plecaka Boundary z pasem biodrowym, który ułatwi transport bagażu także w dalsze rejony, bez konieczności uciążliwego noszenia worka w ręku. 


SealLine nie zapomniał także o posiadaczach sprzętu elektronicznego, takiego jak telefony komórkowe czy tablety. Specjalne, wodoodporne pokrowce e-Case chronią sprzęt elektroniczny przez zachlapaniem i zawilgoceniem, umożliwiając jednocześnie ich obsługę przez powierzchnię pokrowca. Pokrowce e-Case można zanurzać pod wodę na głębokość jednego metra przez 30 minut. 


Mapniki Map Case i HP Map Case to świetne rozwiązanie dla żeglarzy, kajakowiczów a także dla turystów. Mapnik osłoni mapę przed zamoczeniem i zniszczeniem. 


Produkty SealLine są projektowane i produkowane przez ludzi, którym są nieobce wodne sporty i dlatego znają doskonale potrzeby osób, kochających żywioł wody. 


Torby i worki SealLine są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Więcej
 • 0 1 2 3 4
  69,99 zł 3 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Dwustronny, miękki, z wodoszczelnym zamknięciem strunowym, wykonany z winylu mapnik wyposażony w cztery otworki do mocowania.
 • 0 1 2 3 4
  109,99 zł 1 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Sztywny, dwustronny mapnik z rolowanym zamknięciem, rączką i czterema otworkami do mocowania. Załączony pasek. Materiał wolny od PVC. Mapnik może być używany także na mrozie. 
 • 0 1 2 3 4
  66,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Wodoodporne etui na dokumenty i drobiazgi.
 • 0 1 2 3 4
  389,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Mocny, trwały plecak wodoszczelny o wzmocnionym dnie. Regulowane szelki z możliwością odczepienia. Kolor blue.
 • Limited special offer
  0 1 2 3 4
  67,99 zł 84,99 zł -20% 2 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Wodoodporny, nylonowy pokrowiec na małą elektronikę. Rozmiar S.
 • Limited special offer
  0 1 2 3 4
  95,99 zł 119,99 zł -20% 1 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Wodoodporny, nylonowy pokrowiec na małą elektronikę. Rozmiar S.
 • 0 1 2 3 4
  259,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Wodoszczelna torba wyposażona w mocne paski, szczelne zamki i wygodny układ kieszeni. Przydatna na wędrówkach pieszych, rowerowych, kajakowych i w mieście.
 • 0 1 2 3 4
  149,99 zł 1 W magazynie
  Worek wodoszczelny z zaworem, maksymalnie kompresujący miękki bagaż, taki jak ubrania lub śpiwory, szczególnie puchowe. Zawór odpowietrzający pozwala na zmniejszenie pakunku do minimalnych rozmiarów. 
 • 0 1 2 3 4
  154,99 zł W magazynie
  Cienki i mocny worek wodoszczelny z zaworem, maksymalnie kompresujący miękki bagaż, taki jak ubrania lub śpiwory, szczególnie puchowe. Zawór odpowietrzający pozwala na zmniejszenie pakunku do minimalnych rozmiarów. Worek jest ekstremalnie lekki, o cienkich, ale bardzo mocnych i odpornych na rozdarcie i przetarcie ściankach. Paski ściągające po bokach...
 • 0 1 2 3 4
  119,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Worek wodoszczelny o półprzezroczystych ściankach, pozwalających na wgląd w zawartość. Znakomity do przechowywania odzieży, sprzętu i żywności w trakcie "mokrych" aktywności, takich jak spływy kajakowe, żeglarstwo czy rafting. Kompresując miękki bagaż zmniejsza objętość wożonego sprzętu. 
 • 0 1 2 3 4
  99,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Gruby, solidny worek wodoszczelny, z podklejonymi szwami. Doskonały jako worek żeglarski na żaglówkę lub kanioning. Najpopularniejszy worek wodoszczelny SealLine. 
 • 0 1 2 3 4
  69,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Innowacyjny worek wodoszczelny, który eliminuje foliowe torebki. Worek Blocker jest lekki, mocny i doskonale nadaje się do pakowania ubrań, sprzętu i żywności. Prostokątne dno ułatwia dopasowanie bagażu wewnątrz plecaka. Worek jest znakomity do transportu puchowych śpiworów. 
 • 0 1 2 3 4
  69,99 zł 1 Produkt dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast.
  Ultralekki, innowacyjny worek wodoszczelny, który z powodzeniem zastępuje foliowe torebki. Worek BlockerLite jest ekstremalnie lekki, cienki ale mocny i doskonale nadaje się do pakowania ubrań, sprzętu i żywności. Prostokątne dno ułatwia dopasowanie bagażu wewnątrz plecaka.  Różni się od worka Blocker zastosowanym materiałem, a co za tym idzie - znacząco...
 • Limited special offer
  0 1 2 3 4
  64,49 zł 85,99 zł -25% 2 Produkt dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast.
  Obniżka!
  Innowacyjny worek wodoszczelny, który zastąpił worek wodoszczelny Storm. Worek Blocker jest lekki, mocny i doskonale nadaje się do pakowania ubrań, sprzętu i żywności. Prostokątne dno ułatwia dopasowanie bagażu wewnątrz plecaka. 
 • Limited special offer
  0 1 2 3 4
  74,99 zł 99,99 zł -25% 2 Produkt dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast.
  Obniżka!
  Ultralekki, innowacyjny worek wodoszczelny, który zastąpił worek wodoszczelny Cirrus. Worek BlockerLite jest ekstremalnie lekki, cienki ale mocny i doskonale nadaje się do pakowania ubrań, sprzętu i żywności. Prostokątne dno ułatwia dopasowanie bagażu wewnątrz plecaka.  Różni się od worka Blocker zastosowanym materiałem, a co za tym idzie - znacząco...
 • 0 1 2 3 4
  229,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Nowy worek wodoszczelny. 
 • 0 1 2 3 4
  119,99 zł 1 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Nowy worek wodoszczelny, który zastąpił znany model Black Canyon. 
 • 0 1 2 3 4
  99,99 zł W magazynie
  Innowacyjny worek wodoszczelny, który eliminuje foliowe torebki. Worek Blocker jest lekki, mocny i doskonale nadaje się do pakowania ubrań, sprzętu i żywności. Prostokątne dno ułatwia dopasowanie bagażu wewnątrz plecaka. Worek jest znakomity do transportu puchowych śpiworów. Worek wyposażony w zawór do odpowietrzania. 
 • 0 1 2 3 4
  56,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Zestaw naprawczy do worków winylowych SealLine

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy