Chcieliśmy bardzo podziękować firmom Cascade Desingns, Thermopad, Nortec oraz McNair za wsparcie naszych wysiłków i wspólną pomoc dla Ukrainy.

Firma Cascade Desings do której należą takie marki jak: Therm-a-rest, MSR, Platypus, SealLine, PackTowl przysłała do Polski 16 palet sprzętu m.in. materacy, filtrów do wody, ręczników szybkoschnących itp. Cały transport został przekazany Fundacji św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy.

Większość sprzętu została przekazana na Ukrainę (3 busy), reszta produktów została w Polsce, by służyć uchodźcom, którzy trafili do naszego kraju. Materace trafiły m.in. do Szkoły Podstawowej w Krokocicach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy 🙂

Dzięki firmie Nortec produkującej raczki do turystyki zimowej i przekazanej przez nią sumie pieniędzy mogliśmy dołożyć kolejną cegiełkę do budowania pomocy dla narodu Ukraińskiego.

Bardzo dziękujemy 🙂

Z kolei dzięki firmie Thermopad produkującej ogrzewacze do rąk, stóp i ciała mogliśmy przekazać rodzinom w Ukrainie „trochę ciepła” na zimne dni i noce. Bardzo dziękujemy 🙂

Dziękujemy także firmie McNair i szczególnie Pani Natalie Stapleton, która bardzo szybko odpowiedziała na naszą prośbę o pomoc. Pod wpływem historii Ukrainki Pani Taya Hayes (jej cała rodzina mieszka się w Kijowie) rozpoczęli specjalną akcję To Ukraine With Love, która ma na celu zbiórkę pieniędzy dla Ukrainy. My też mogliśmy przekazać dużą kwotę pieniędzy na pomoc dzięki ich wsparciu.

Bardzo dziękujemy 🙂