Namiot rowerowy Hubba Hubba BikePack to idealne rozwiązanie dla pasjonatów bikepackingu, łączące lekkość, funkcjonalność i wygodę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach rowerzystów, ten nowatorski model oferuje szereg innowacyjnych funkcji. O nich właśnie opowiada Dorota (Mamba on Bike) w swojej video recenzji.

Jedną z kluczowych cecha, którą podkreśla jest jego wyjątkowo pakowny design. Dzięki krótszym pałąkom, namiot bez problemu mieści się na kierownicy nawet małych rowerów, umożliwiając łatwy transport podczas podróży. Spakowany w wodoodporną torbę, która idealnie montuje się do ramy kierownicy roweru, staje się niezastąpionym towarzyszem każdej wyprawy.

Inżynierowie z MSR dokładnie przemyśleli każdy detal, by sprostać wymaganiom rowerzystów. Klamry typu Cam-Lock zapewniają niezawodne zamknięcie torby. Mocowanie zapewnia też “trzymanie pakunku ” na miejscu nawet przy jeździe po nierównościach. Co więcej, specjalnie zaprojektowane dystanse utrzymują torbę w stabilnej pozycji, eliminując ryzyko ucisku na linki hamulcowe czy przygniecenia dłoni.

Dodatkowo, w tym modelu została zwiększona wysokość namiotu i nie tylko zapewnia większą swobodę ruchu wewnątrz, ale także umożliwia wygodne rozwieszanie prania na wewnętrznych linkach. Ponadto, większe kieszenie i sznurki ułatwiają przechowywanie drobnych przedmiotów podczas biwakowania.

Hubba Hubba BikePack wyróżnia się także mniejszą wagą i wspomnianą różnicą wysokości w porównaniu do standardowej wersji namiotu Hubba NX. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność i lekkość podczas swoich przygód na dwóch kółkach, ale nie tylko… Część osób już zachwala ten namiot za możliwość noszenia go w plecaku lub przymocowania do plecaka.

zdjęcia: Paweł Kościelniak