W Granger’s wierzymy, że nic nie powinno Cię powstrzymywać przed wyjściem na zewnątrz, a zwłaszcza pogoda. Wiemy również, że czasami myśl o konieczności czekania na wypad na łono natury podczas czyszczenia i naprawiania sprzętu może wydawać się równie frustrująca.

Chociaż wszystkie produkty Granger’s są łatwe w użyciu, wiemy, że czasami brakuje nam czasu i dlatego w 2005 roku wynaleźliśmy pierwszą unikalną formułę 2 w 1.

Impregnat do prania Wash + Repel Clothing 2 w 1 to produkt jak żaden inny na rynku. Oferuje czyszczenie i impregnację w jednej butelce, co oznacza, że ​​za jednym praniem możesz przywrócić w pełni funkcjonalność odzieży wierzchniej.

Ten produkt jest łatwy w użyciu, a dzięki zaledwie dwóm nakrętkom, niezależnie od tego, czy myjesz w twardej, czy miękkiej wodzie, przyniesie skuteczne czyszczenie połączone z trwałą wodoodpornością i maksymalną oddychalnością.

Preparat do odzieży Wash + Repel 2 w 1 nie tylko oszczędza Twój czas, ale także jest tak eko, jak to tylko możliwe. Jest dostarczany w 100% recyklingowanej butelce, którą można teraz uzupełniać za pomocą stacji lub saszetek uzupełniających. Co więcej, jest wolny od PFC, produkowany na bazie wody, zatwierdzony przez Bluesign® i pomaga oszczędzać energię oraz wodę.

Z przyjemnością dowiesz się, że w 2018 roku rozszerzyliśmy tę gamę o wersję puchową Wash + Repel Down 2 w 1. Formuła ta została stworzona specjalnie do wyrobów puchowych i ocieplanych, a także do czyszczenia i impregnacji jedno pranie, regeneruje również poddasze, utrzymując ciepło i suchość na dłużej.

Tak więc następnym razem, gdy pomyślisz o pozostaniu w domu, ponieważ pada deszcz lub zastanawiasz się nad zaryzykowaniem zmoczenia sprzętu, ponieważ nie ma czasu na czyszczenie, pomyśl jeszcze raz, ponieważ mamy odpowiedź! #zgrangersmożesz