Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr
Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr
Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr

Termos butelka na napoje THERMOS 1 litr

Termos sportowy legendarnej i niezawodnej firmy THERMOS. Stalowy termos próżniowy, z hermetycznym korkiem typu otwórz - zamknij. Przeznaczony do ciepłych i zimnych napojów. 

Pojemność 1 litr. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

161,99 zł

179,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 161,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Marka THERMOS to synonim jakości. Istnieje już ponad sto lat. Była to pierwsza firma, która wyprodukowała izolujące i trzymające ciepło i chłód butelki. Od jej nazwy utworzony słowo termos, oznaczające naczynie trzymające ciepło. Do dziś marka THERMOS to synonim najwyższej jakości i niezawodności. 

Termos o hermetycznym korku typu zamknij - otwórz, łatwo otwieranym i zamykanym jedną ręką. Przeznaczony dla sportowców, dla których nawadnianie jest sprawą kluczową. Termos przeznaczony jest raczej do chłodnych napojów, w przypadku wlania wrzątku łatwo o oparzenie! 

Posiada dno z gumową obejmą, zabezpieczającą przez poślizgiem. Obejmę można zdjąć, np do mycia. W górnej części znajduje się dodatkowa gumowa obejma polepszająca chwyt i przeciwdziałająca wyślizgnięciu się termosu z wilgotnej dłoni. Można ją także zdjąć. 

Szeroki otwór butelki pozwala na włożenie do środka np kostek lodu. 

Parametry:

  • Objętość: 1000 ml
  • Wysokość: 290 mm
  • Średnica: 85 mm
  • Średnica ujścia: 45 mm
  • Waga: 400 g (360 g krążka antypoślizgowego i osłonki ochronnej dna)
  • Trzyma gorąco: Nie jest przeznaczony do gorących (wrzących) napojów - może dojść do oparzenia
  • Trzyma ciepło: 14 godzin
  • Trzyma zimno: 18 godzin, po 6 godzinach poniżej 9°C

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy