Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C
Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C
Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C

Śpiwór puchowy zimowy Thermarest Polar Ranger -20F/-30C

Puchowy śpiwór zimowy o nietypowej konstrukcji, który zapewni ciepło nawet w najniższych temperaturach i trudnych warunkach. Zaprojektowany przy udziale polarnika i eksploratora Erica Larsena. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

3 484,99 zł

4 099,99 zł

-15%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3 782,49 zł
Wysyłka w terminie 14 dni
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Wyprawowy śpiwór puchowy, przeznaczony na najcięższe warunki i najniższe temperatury. Najlepiej czuje się w temperaturze -20 stopni poniżej zera. Zaprojektowany we współpracy z podróżnikiem i zimowym eksploratorem Ericem Larsenem. Stworzony specjalnie dla ludzi, dla których niskie temperatury są żywiołem, ale nocą potrzebują spać w cieple. 

Śpiwór posiada nietypowe rozwiązania niepozwalające na utratę ciepła. Specjalna konstrukcja kaptura z wysoką osłoną na twarz chroni przed wiatrem. Zamek jest tylko do połowy śpiwora. Umieszczenie go na wierzchu ułatwia wyjście ze śpiwora w ciężkich warunkach zimowych. Boczne otwory na ręce umożliwiają wykonywanie różnych czynności bez konieczności opuszczania śpiwora, co w warunkach bardzo niskich temperatur stwarza komfort, na przykład zjedzenia śniadania lub wypicia kawy. 

Dół śpiwora jest wyprofilowany tak, aby wygodnie pomieścić stopy. W tej części znajduje się dodatkowa kieszeń wypełniona puchem, w którą można stopy schować i ogrzać je dodatkowo.

Wypełnienie śpiwora to wodoodporny puch gęsi o wysokiej sprężystości 800 cuin. Puch spełnia warunki Responsible Down Standard, który określa ściśle sposób pozyskania puchu od gęsi i kaczek. Więcej informacji. 

System mocowania do materaca, nazywany SynergyLink Connectors, unikalny i stosowany tylko w śpiworach Thermarest, stabilizuje śpiwór i nie pozwala mu na zsuwanie się na ziemię z materaca, co bywa czasem problemem, szczególnie w trakcie zimnych nocy. Dwa pasy mocujące na "plecach" zaczepia się naokoło materaca i w efekcie śpiwór utrzymuje się we właściwym miejscu. Pasy można odczepić w chwili, kiedy nie będą nam potrzebne, co dodatkowo obniży wagę śpiwora. 

Śpiwór, będąc przyczepionym do materaca, ma specjalną konstrukcję, która pozwala na swobodne obracanie się w jego wnętrzu oraz zginanie nóg w kolanach. Będąc przyczepionym do materaca, nie obracamy się razem ze śpiworem, ale w jego wnętrzu, co dodatkowo podnosi nasz komfort spania w terenie, czyniąc go podobnym do spania we własnym łóżku. 

Otwór na twarz z wysokim kołnierzem zamykany jest na zatrzask magnetyczny. Taka konstrukcja umożliwia swobodne oddychanie a jednocześnie szczelną osłonę głowy przed uciekaniem ciepła, cennego w trudnych, zimowych warunkach. 

Śpiwór uszyty jest z miękkiego, przyjaznego skórze nylonu, który w 100% pochodzi z recyklingu. 

Śpiwór PolarRanger, przeznaczony do użytku w najtrudniejszych warunkach, w najniższych temperaturach, był testowany w kriokomorze należącej do firmy Cascade Designa, a także przetestowany w praktyce przez użytkowników, w terenie. 

Zakres temperatur: komfort -20 C, limit -30 C

Materiał śpiwora: 20D recycled nylon z DWR / 20D recycled nylon

Dwa dostępne rozmiary pozwalają na dopasowanie śpiwora dokładnie do wzrostu:

  • Rozmiar Regular - pasuje na wzrost 170 - 183 cm, zatem to najbardziej uniwersalny rozmiar - dla kobiet i mężczyzn.
  • Rozmiar Long - pasuje na wzrost 185 - 198 cm, zatem będzie pasował na wysokich mężczyzn.

W komplecie pokrowiec transportowy z paskami do kompresji oraz siatkowy worek do przechowywania.

Rozmiar Regular:

  • Waga: 1477 gramów
  • Waga wypełnienia: 970 gramów
  • Wymiary (obwód): ramiona - 163 cm, biodra - 150 cm, stopy - 117 cm 
  • Wymiary po spakowaniu: 22 x 25 cm 

Rozmiar Long:

  • Waga: 1560 gramów
  • Waga wypełnienia: 1070 gramów
  • Wymiary (obwód): ramiona - 173 cm, biodra - 152 cm, stopy - 130 cm 
  • Wymiary po spakowaniu: 22 x 25 cm 

Uwaga. Prezentowane na zdjęciach materac i butelka nie są częścią oferowanego produktu. 

Ten produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Czytaj więcej.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy