Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag
Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag
Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag

Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag

Worek wodoszczelny o półprzezroczystych ściankach, pozwalających na wgląd w zawartość. Znakomity do przechowywania odzieży, sprzętu i żywności w trakcie "mokrych" aktywności, takich jak spływy kajakowe, żeglarstwo czy rafting. Kompresując miękki bagaż zmniejsza objętość wożonego sprzętu. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

152,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 152,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Worek wodoszczelny o półprzezroczystych ściankach, pozwalający na wgląd w jego zawartość. Nadaje się do transportu i pakowania odzieży, śpiworów, sprzętu i żywności w trakcie "mokrych" aktywności, takich jak spływy kajakowe na morzu i śródlądzie, kanioningu, raftingu, itp. 

Na wierzchu znajduje się zawór odpowietrzający, który ułatwia wypompować powietrze ze środka, tym samym zmniejszając objętość bagażu. 

Worki w zależności od pojemności mają dna w innych kolorach: 5 L - niebieski, 10 L - zielony, 20 L - pomarańczowy, 30 L - czarny. 

Wyprodukowano w USA. 

Ten produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy