Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag
Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag
Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag

Worek wodoszczelny przezroczysty SealLine Discovery View Dry Bag

Worek wodoszczelny o półprzezroczystych ściankach, pozwalających na wgląd w zawartość. Znakomity do przechowywania odzieży, sprzętu i żywności w trakcie "mokrych" aktywności, takich jak spływy kajakowe, żeglarstwo czy rafting. Kompresując miękki bagaż zmniejsza objętość wożonego sprzętu. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

101,99 zł

119,99 zł

-15%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Ostatnie egzemplarze!
Łączna ocena Łączna ocena:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinie

Zobacz oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Zobacz opinie Zobacz opinie
 
Więcej informacji

Worek wodoszczelny o półprzezroczystych ściankach, pozwalający na wgląd w jego zawartość. Nadaje się do transportu i pakowania odzieży, śpiworów, sprzętu i żywności w trakcie "mokrych" aktywności, takich jak spływy kajakowe na morzu i śródlądzie, kanioningu, raftingu, itp. 

Na wierzchu znajduje się zawór odpowietrzający, który ułatwia wypompować powietrze ze środka, tym samym zmniejszając objętość bagażu. 

Worki w zależności od pojemności mają dna w innych kolorach: 5 L - niebieski, 10 L - zielony, 20 L - pomarańczowy, 30 L - czarny. 

Wyprodukowano w USA. 

Na podstawie 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy