Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex
Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex
Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex

Filtr grawitacyjny do wody LifeStraw Flex

Skuteczny i szybki, grawitacyjny filtr do wody ekologicznej firmy LifeStraw. Dla większej grupy osób, ekspedycji lub po prostu dla domu. Usuwa zanieczyszczenia, mikroplastik, pierwotniaki, pasożyty i bakterie oraz zanieczyszczenia chemiczne. Można go używać na kilka sposobów. Pojemność 3.7 litra. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

239,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Marka Lifestraw dba o dzieci! Każdy kupiony produkt zapewnia czystą wodę do picia dla jednego dziecka z rozwijających się społeczności w ciągu roku szkolnego!

Grawitacyjny filtr do wody. Dla większej grupy osób, ekspedycji lub po prostu - dla domu. Pojemność 3.7 litra. Filtr nie wymaga użycia prądu ani części zamiennych. Nie trzeba także pompować wody. Wystarczy napełnić wodą worek, zamknąć rolowane zamknięcie i po prostu powiesić. Pod wpływem grawitacji woda będzie spływała przez filtr do podstawionego naczynia. Dzięki temu można mieć szybko i bez wysiłku prawie cztery litry czystej wody.

Dzięki szerokiemu otworowi worka oraz paskom można łatwo nabrać wody - na przykład z rzeki lub z jeziora.

Bazuje na technologii HollowFiber, która pozwala na odfiltrowanie zanieczyszczeń, mikroplastiku oraz bakterii i pasożytów. Technologia ta nie zawiera chemicznych środków do uzdatniania wody. Dzięki zastosowaniu wkładu węglowego, filtr oczyszcza wodę także z zanieczyszczeń chemicznych - np. nawozów sztucznych. Poprawia także smak i zapach filtrowanej wody. 

Filtra można używać aż na cztery sposoby:

  • jako filtr grawitacyjny - wystarczy napełnić go wodą i powiesić
  • jaki filtr osobisty - wkład filtrujący można odczepić od rurek i używać do bezpośredniego picia ze zbiorników wodnych, jako tak zwany filtr - słomka. 
  • można go nałożyć na dowolną butelkę pet 
  • można go zintegrować z większością pojemników typu bukłak (np Camelback) 

Pierwszy filtr z wkładem HolloFiber powstał w 2005 roku jako wyposażenie na wypadek sytuacji awaryjnych, na przykład - katastrof naturalnych i tym podobnych. Teraz jest używany przez turystów i podróżników na całym świecie i jest produkowany w trzech wersjach: Personal, filtr w butelce oraz duże filtry grawitacyjne w worku. 

  • waga – 196 gramów
  • żywotność wkładu HollowFiber – około 2 000 do 4 000 litrów wody
  • żywotność wkładu węglowego - około 100 litrów wody
  • przepływ w ciągu 1minuty - 0.5 litra wody

Usuwalność zanieczyszczeń: filtr usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy od 0.2 µm - mikroplastik, bakterie, pasożyty, pierwotniaki i zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe. Wkład z węglem aktywnym poprawia smak i zapach wody oraz usuwa zanieczyszczenia chemiczne - pestycydy, herbicydy, chlor i metale ciężkie

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy