Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent
Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent
Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent

Rakiety śnieżne MSR Revo Ascent

Sprzęt turystyczny niezbędny na zaśnieżonym, trudnym i stromym terenie. Chroni przed zapadaniem się w zaspy, umożliwia marsz nawet w sypkim, kopnym śniegu. Doskonały do wielogodzinnych zimowych wędrówek. Model uniwersalny.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

1 444,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 444,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Wędrówki zimą są trudniejsze niż latem. Głęboki śnieg, zimno, krótki dzień. Wędruje się trudniej i wolniej. Przedzieranie się piechotą przez głęboki śnieg może wyczerpać każdego i odebrać ochotę na wędrowanie a czasem może nawet być zagrożeniem dla zdrowia. Ale istnieje rozwiązanie. Są to rakiety śnieżne. Zakładając rakiety na nogi zwiększasz powierzchnię butów, nie zapadasz się po kolana a czasem i głębiej a twoje spodnie i buty nie mają stałego kontaktu ze śniegiem. Wędrówka jest wygodniejsza, szybsza i efektywniejsza. A także - przyjemniejsza. Te rakiety umożliwiają komfortowe poruszanie się w każdych warunkach i w każdym terenie. Żaden śnieg nie będzie ci straszny.

Dwa rozmiary pozwolą na precyzyjny dobór rakiety do indywidualnych potrzeb. Rakiety dobiera się do przewidywanej wagi użytkownika liczonej razem z obciążeniem.

Konstrukcja:

Konstrukcja rakiet to połączenie ramy z lotniczego aluminium i elastycznego, odpornego na mróz plastiku. Rama jest wyposażona w zęby, odpowiadające za znakomitą przyczepność do każdego śnieżnego i lodowego podłoża. Różnicą pomiędzy modelem Lightning a Revo jest właśnie konstrukcja tej ramy. Wiązania Paragon to ultralekka kombinacja dwóch pasków z mrozoodpornego tworzywa: na śródstopiu i na pięcie. Wiązanie precyzyjnie trzyma przód butów, nie pozwalając mu się przesuwać na boki oraz nie tworząc punktów ucisku, które mogą powodować odmrożenia. Dwa atakujące, ostre zęby DTX Crampon z przodu zapewniają doskonałą przyczepność na twardym podłożu, wgryzając się w śnieg przy każdym kroku. Dodatkowo "odpychają się" od śniegu, ułatwiając krok. Podpórka Ergo Televator pod piętę zapewnia komfort na stromszych podejściach. Można ją podnieść i opuścić bez konieczności schylania się, samym tylko kijkiem trekingowym.

Możliwość zamocowania przedłużek z tyłu rakiety. Przedłużka zwiększa powierzchnię nośną i podwyższa limit wagowy użytkownika. Przedłużki warto mocować przy wędrówce przez wyjątkowo kopny śnieg lub z większym obciążeniem.

Rozmiar butów uniwersalny od 39 do 48.

  • Waga: 22'' - 2050 g, 25'' - 2160 g
  • Rozmiary: 22'' - 56 x 20 cm, 25'' 64 x 20 cm,

Jak dobrać rozmiar rakiet:

  • 22'' - do wagi 80 kg, z przedłużkami do 114 kg (liczonej z obciążeniem). 
  • 25'' - waga w zakresie 54 - 100 kg, z przedłużkami do 123 kg (liczonej z obciążeniem). 

Zalety:

  • znaczące ułatwienie zimowych wędrówek
  • Wyeliminowanie zapadania się w głębokim śniegu
  • Możliwość przejścia przez głęboki śnieg tam, gdzie przejście na piechotę jest zasadniczo niemożliwe
  • Izolacja od śniegu - jest nam cieplej w stopy
  • Wysiłek wkładany do tej pory w przedzieranie się piechotą przez śnieg można zainwestować w podziwianie pięknych widoków

Wykonano w USA.

Ten produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Czytaj więcej.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy