Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml
Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml
Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml

Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania Grangers Performance Wash 300 ml

Skoncentrowany preparat do czyszczenia wszelkiego typu odzieży turystycznej, jak: kurtki membranowe, polary, windstoppery, spodnie narciarskie, spodnie i koszule trekkingowe, syntetyczna bielizna termiczna, czapki, rękawice, ręczniki szybkoschnące itp.)

Pojemność 300 ml. Teraz wystarcza nawet na 12 prań! 

Więcej szczegółów

Obniżka!
GRF 203/100
Nowy produkt
Limited special offer

44,99 zł

49,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,99 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Uniwersalny, skoncentrowany płyn do prania każdej odzieży turystycznej i sportowej. Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Użyty do pielęgnacji ubrań, przywraca im pierwotne właściwości: świeży wygląd, oddychalność i termoizolacyjność. Jest skuteczny już przy niskiej temperaturze prania – od 30˚C. Prawidłowo wykonana impregnacja powierzchniowa odzieży sportowej DWR wytrzymuje do 10 prań, jeśli użyjesz płynu Grangersa.

Uwaga! Pranie w nieznacznym stopniu, z czasem, zmniejsza odporność tkanin membranowych na nasiąkanie. Powyżej 10 prań, warto nałożyć na specjalistyczną odzież impregnat w atomizerze Performance Proofer lub impregnat w płynie Clothing Repel. 

Pojemność 300 ml. Skoncentrowana formuła pozwala na użycie połowy nakrętki na wypranie jednej kurtki lub dwóch sztuk bielizny. Dzięki tej nowej, skoncentrowanej, ekologicznej formule butelka o pojemności 300 ml wystarcza na 12 prań, nie jak do tej pory, na sześć. 

Płyn zamknięty w ekologicznym opakowaniu, które powstało z plastiku z recyklingu. Plastik, z którego zostały wykonane butelki został wyłowiony z morza i przetworzony. Dzięki temu oceny są czystsze, produkuje się mniej nowego plastiku. Butelkę po zużyciu płynu należy wrzucić do pojemnika na plastik. 

Zalety:

  • skutecznie i dokładnie oczyszcza odzież, pielęgnuje tkaniny pokryciowe i ociepliny
  • nadaje się do prania kurtek membranowych, także ocieplanych, softshelli, windstoperów, polarów, syntetycznej bielizny, rękawiczek, czapek oraz innych drobiazgów wykonanych z oddychających tkanin 
  • eliminuje nieprzyjemne zapachy
  • przywraca ubraniom ich oddychalność, puszystość i ładny wygląd
  • poprawia właściwości termoizolacyjne np. kurtek narciarskich, polarów, windstopperów i innej specjalistycznej odzieży turystycznej i sportowej
  • można go użyć bezpośrednio na uporczywe plamy
  • do 10 prań nie powoduje konieczności powtórzenia impregnacji DWR na kurtkach membranowych 
  • jest energooszczędny – skutecznie działa już przy 30˚C
  • wystarcza na 12 prań.
  • opakowanie wykonane z plastiku z recyklingu, wykonanego ze śmieci wyłowionych z oceanu

Sposób użycia:

1. Zapnij wszystkie guziki, napy, zamki, rzepy i przewiń ubranie na lewą stronę przed włożeniem do pralki.

2. Potrząśnij butelką i wlej odpowiednią ilość środka do szuflady pralki lub do kulki dozującej (niezbędna ilość płynu podana jest na butelce). Jedna nakrętka (50 ml) wystarcza na wypranie jednej kurtki, do prania ręcznego użyj pół nakrętki. Jeśli chcesz uprać więcej niż jedna kurtkę, użyj dwóch nakrętek płynu. 

3. Ustaw pralkę na cykl: pranie delikatne, 30˚C (w temperaturze dopuszczalnej wg. producenta odzieży) i płukanie.

4. Jeżeli metka na ubraniu na to pozwala, możesz użyć suszarki bębnowej.

To ważne!

Środki i płyny do prania używane zwykle w gospodarstwach domowych zawierają chemikalia, mydła i detergenty, które mogą usuwać fabryczne powleczenie DWR (impregnację powierzchniową) z tkanin. Produkty Granger's posiadają specjalną formułę, wolną od agresywnych detergentów obecnych w standardowych środkach piorących, dzięki której współdziałają z impregnatami. Pranie w płynie Granger’s pomaga przywrócić odzieży sportowej jej pierwotne, techniczne właściwości.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy