Filtr do wody LifeStraw Mission
Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission Filtr do wody LifeStraw Mission
Filtr do wody LifeStraw Mission

Filtr do wody LifeStraw Mission

Wielokrotnie nagradzany, grawitacyjny filtr do wody ekologicznej firmy LifeStraw. Dla większej grupy osób, ekspedycji lub po prostu dla domu. Usuwa zanieczyszczenia, mikroplastik, wirusy, pierwotniaki, pasożyty i bakterie. Dostępny w pojemności 5 litrów oraz 12 litrów. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

494,99 zł

659,99 zł

-25%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 461,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Marka Lifestraw dba o dzieci! Każdy kupiony produkt zapewnia czystą wodę do picia dla jednego dziecka z rozwijających się społeczności w ciągu roku szkolnego!

Grawitacyjny filtr do wody. Dla większej grupy osób, ekspedycji lub po prostu - dla domu. Pojemność 5 lub 12 litrów. Filtr nie wymaga użycia prądu ani części zamiennych. Nie trzeba także pompować wody. Wystarczy napełnić wodą worek, zamknąć rolowane zamknięcie i po prostu powiesić. Pod wpływem grawitacji woda będzie spływała przez filtr do podstawionego naczynia. Dzięki temu można mieć szybko i bez wysiłku pięć albo nawet dwanaście litrów czystej wody.

Dzięki szerokiemu otworowi worka oraz paskom można łatwo nabrać wody - na przykład z rzeki lub z jeziora.

Bazuje na technologii HollowFiber, która pozwala na odfiltrowanie zanieczyszczeń, mikroplastiku oraz bakterii i pasożytów.Technologia ta nie zawiera chemicznych środków do uzdatniania wody. Dzięki zastosowaniu gęstszych oczek materiału HollowFiber, filtr grawitacyjny usuwa także wirusy.

Pierwszy filtr tego typu powstał w 2005 roku jako wyposażenie na wypadek sytuacji awaryjnych, na przykład - katastrof naturalnych i tym podobnych. Teraz jest używany przez turystów i podróżników na całym świecie i jest produkowany w trzech wersjach: Personal, filtr w butelce oraz duży filtr w worku. Wkład HollowFiber.

  • waga – ( 0.43 kg - 12l )   ( 0,37 kg - 5l )
  • żywotność wkładu – około 18 000 litrów wody
  • przepływ w ciągu 1 godziny - 9 - 12 litrów wody

Usuwalność zanieczyszczeń: filtr usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy od 0.02 µm - mikroplastik, bakterie, pasożyty, pierwotniaki, wirusy i zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe. 

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy