Kuchenka MSR WindBurner Stove System Combo
Kuchenka MSR WindBurner Stove System Combo Kuchenka MSR WindBurner Stove System Combo Kuchenka MSR WindBurner Stove System Combo
Kuchenka MSR WindBurner Stove System Combo

Kuchenka MSR WindBurner Stove System Combo

Wydajna i wygodna kuchenka gazowa z ceramicznym garnkiem - rondlem o pojemności 2.5 litra oraz ceramiczną patelnią, idealnie dopasowanymi do palnika. Garnek i patelnia zintegrowane z bardzo wydajnym palnikiem radiacyjnym z wężykiem tworzy wygodny i stabilny system do gotowania w warunkach kempingowych oraz na wyprawach. Dla grup 2 - 4 osobowych. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
10368
Nowy produkt
Limited special offer

1 039,99 zł

1 299,99 zł

-20%

Wysyłka w terminie 14 dni

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Zestaw zaprojektowany do gotowania w każdych warunkach pogodowych. Garnek o pojemności 2.5 litra umożliwia ugotowanie nie tylko wrzątku, ale makaronu, zupy lub gulaszu dla grupy 2 - 4 osób. Patelnia pozwoli na usmażenia kotleta czy jajecznicy. Dzięki konstrukcji osłony płomienia, wiatr praktycznie nie ma wpływu na szybkość gotowania. 

Palnik podobny w konstrukcji do palnika kuchenki Reactor jest bardzo odporny na wiatr i praktycznie nie traci ciepła w trakcie gotowania. Zintegrowany garnek nie pozwala na wyjście płomienia poza obręb palnika i dzięki temu każdy gram ciepła jest wykorzystywany. Palnik ma składane nóżki a kartusz jest przykręcany do końca wężyka doprowadzającego gaz. To powoduje, że kuchenka stabilnie stoi na każdym podłożu. 

W zestawie znajduje się garnek ze zintegrowaną osłoną na płomień, pokrywka z dziurkami i mocowaniem, ceramiczna, zintegrowana patelnia, wydajny palnik radiacyjny, regulator płynności płomienia.

Ceramiczna powłoka garnka i patelni przyspiesza gotowanie i smażenie, nie powoduje przywierania potraw i jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Składana i odczepiana rączka garnka i patelni pasuje do innych naczyń MSR. Pokrywka z dziurkami jest mocowana do garnka, co pozwala na wylewanie płynu ze środka bez konieczności jej zdejmowania. 

Palnik po złożeniu i kartusz 226 gramów idealnie mieści się we wnętrzu garnka rondla, oszczędzając miejsce w bagażu. Garnek natomiast wkłada się do wnętrza patelni. 

Do kuchenki pasują dodatkowe akcesoria, takie jak duży garnek o pojemności 4.5 litra. Można także dokupić garnek z uchwytem o pojemności 1.8 litra. 

Kuchenka wyprodukowana w USA.

  • Waga: 823 (minimalna) / 831 (całkowita) g
  • Czas zagotowania litra wody: 6.12 minuty
  • Czas zużycia kartusza 226 g: ~95 minut
  • Ilość wody zagotowanej na kartuszu 226 g:~18 l
  • Pojemność garnka rondla oraz patelni - po 2.5 litra

Uwaga! Widoczny na zdjęciu kartusz gazowy nie jest częścią oferowanego produktu. 

Teraz w rodzinie Windburner znajdują się cztery rodzaje kuchenek oraz dwa rodzaje garnków i patelnia. Wszystkie kuchenki oraz naczynia pasują do siebie i mogą być złożone i schowane w jedno.

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy