Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body
Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body
Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body

Podłoga do namiotów MSR serii Carbon Reflex Fast&Light Body

Podłogi do namiotów z serii Carbon Reflex. Przeznaczone do namiotów Carbon Reflex 1, 2 i 3. Każda z nich pasuje do konkretnego namiotu. 

Podłoga zastępuje sypialnię namiotu, chroni przed błotem, brudem i wodą i jednocześnie znacząco obniża wagę. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

519,99 zł

Wysyłka w terminie 14 dni
 
Więcej informacji

Podłogi do namiotów z serii Carbon Reflex, przeznaczone do konkretnych namiotów z tej serii, a to Carbon Reflex 1, 2 i 3, Każda z nich pasuje tylko i wyłącznie do konkretnego namiotu. 

Podłoga ma nietypowy kształt - jest identyczna jak podłoga sypialni, ale pozbawiona jej górnej, siatkowej części. "Burty" podłogi chronią przed bryzgami wody, błota i przed powiewami wiatru. Podczepiana jest na haczykach na stelażu i mocowana w rogach na końcach stelaża. Na ściankach znajdują się siatkowe kieszonki na drobiazgi. Podłoga zastępuje sypialnię namiotu tworząc ultralekki zestaw do spania w ciepłej porze roku.  

  • Wymiary - odpowiadające wymiarom sypialni konkretnych namiotów z serii Carbon Reflex. 
  • Materiał: 15D Ripstop Nylon 1200mm Xtreme Shield
 
Specyfikacja
RodzinaHubba NX

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy