Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle
Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle
Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle

Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle

Miękka, rolowana butelka z szerokim otworem, przez który łatwo jest nabrać wody. Szeroki otwór pozwala także na łatwe mycie i suszenie butelki. Wyposażona w uchwyt służący za zaczep do plecaka. Pojemności 0.75 litra i 1 litr. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

59,49 zł

69,99 zł

-15%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
 
Więcej informacji

Poręczna, rolowana butelka, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Butelkę można łatwo postawić, zarówno gdy jest pusta i pełna. Butelka wyposażona jest w wygodny uchwyt, którym da się ją zaczepić do plecaka lub torby. Po użyciu butelkę da się zrolować do małych rozmiarów i zabezpieczyć przez rozkręceniem za pomocą uchwytu. 

Szeroki otwór z podwójnie zabezpieczoną nakrętką pozwala na łatwe nabieranie wody i przyspiesza suszenie butelki po użyciu. Szczelny zawór nie wymaga zakręcania - to system zamknij - otwórz, zabezpieczający przez przypadkowym otwarcie i rozlaniem wody. 

Materiał butelki to nylon i polietylen, nie przejmuje zapachów ani smaków, jest wolny od BPA, BPS oraz ftalanów. 

Dostępna w dwóch wygodnych pojemnościach - 0.75 litra i 1 litr. 

Waga:

  • 0.75 litra - 49 gramów
  • 1 litr - 59 gramów

Wymiary:

  • 0.75 litra - 6.5 x 24.5 cm
  • 1 litr - 6.5 x 27.5 cm

Wyprodukowano w Irlandii. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy