KANFOR - Furio Screen - dotykowe rękawiczki Polartec Power Stretch Pro
KANFOR - Furio Screen - dotykowe rękawiczki Polartec Power Stretch Pro

KANFOR - Furio Screen - dotykowe rękawiczki Polartec Power Stretch Pro

Elastyczne rękawiczki z nadrukiem antypoślizgowym. Powłoka na kciuku i placu wskazującym pozwala na obsługę ekranów dotykowych. Wykonane z nowatorskiego materiału Polartec® Power Stretch Pro®.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

103,92 zł

129,90 zł

-20%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 87,43 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Dopasowane, elastyczne rękawiczki z nadrukiem antypoślizgowym, wykonana z materiału Polartec® Power Stretch Pro®, z funkcją obsługi ekranów dotykowych. Dzięki specjalnej membranie na palcu wskazującym i kciuki, można obsługiwać ekrany dotykowe. Funkcja obsługi ekranów dotykowych to świetne rozwiązanie dla osób używających tabletów i smartfonów, teraz nie trzeba za każdym razem ściągać rękawiczek by odebrać połączenie. Rękawiczki sprawdzą się do użytku w góry, do trekkingu, turystyki, biegania, narciarstwa biegowego, jazdy na rowerze, wspinania. Nadruk antypoślizgowy na chwytnej części rękawiczek umożliwia precyzyjne trzymanie przedmiotów (aparat fotograficzny, sprzęt wspinaczkowy, kije do biegówek itp.). Rękawiczki powstały wg projektu grupy wspinaczy, którym brakowało rękawiczek "next to skin". Przed wdrożeniem do produkcji był też przez nich testowany.

Opinia z wyprawy wysokogórskiej na Cholatse: "rękawice super podczas całego trekkingu powyżej 4500 m, w bazie pod Cholatse ( temperatury wieczorami w listopadzie -20 C, wyżej w obozie I -30 C w nocy). Używałem ich jako rękawiczek, których nigdy nie ściągałem, podczas czytania, gotowania, ubierania się etc. Warstwa natryskowa mimo przejścia kijami trekingowymi ponad 200 km (pod Annapurnę, Everest, Cho Oyu i do nasze bazy pod Cholatse) nie uległa zniszczeniu. Jest OK. Naprawdę fajne do działalności szeroko rozumianej jako outdoorowa"

Polartec Power Stretch Pro

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy