Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock
Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock
Materac damski Thermarest NeoAir XLite WingLock Women`s WingLock

Materac damski Thermarest NeoAir XLite Women`s WingLock

Nowa wersja bardzo popularnego turystycznego, damskiego materaca XLite. To jeden z najlżejszych materacy w ofercie Thermarest, waży tylko 340 gramów!

Teraz można go używać w chłodniejszej porze roku dzięki zwiększonej izolacyjności. 

Nowy zawór WingLock przyspiesza pompowanie oraz wypompowywanie. 

Nowością jest także worek do pompowania. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
13212
Nowy produkt
Limited special offer

722,49 zł

849,99 zł

-15%

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Całoroczny, dmuchany materac o zaokrąglonych rogach. Skonstruowany specjalnie dla kobiet, które odczuwają zimno w inny sposób niż mężczyźnie. Dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacji zapewnia użytkownikowi bardzo wysoki komfort snu lub odpoczynku. Materac jest krótszy i cieplejszy od standardowego. Dzięki swojej niskiej wadze i wysokiej izolacyjności może być użytkowany nie tylko przez kobiety, ale także przez tych, dla których waga i objętość jest jest najważniejszym kryterium wyboru sprzętu i używają go bez przerwy przez cały rok. 

To drugi co do wagi materac Thermarest - jeden z najlżejszych w ofercie. Bardzo pakowny, zajmuje mniej miejsca niż butelka wody. Wykończenie materiałów wierzchnich powoduje, że materac nie ślizga się po podłożu, a śpiwór po materacu. W komplecie pokrowiec, zestaw naprawczy oraz worek do pompowania. 

Zastosowana technologia ThermaCapture zwiększa komfort cieplny. Technologia ThermaCapture to wbudowane w materac warstwy refleksyjne, które odbijając ciepło generowane przez ciało użytkownika, zwiększają komfort cieplny. 

Wyprodukowano w Irlandii.

Wszystkie materace mają grubość 6.4 cm. 

Współczynnik izolacyjności R-value 5.4, co stawia je w gronie materacy mogących być używane w ciągu całego roku, także w zimie. 

  • wymiary 51 x 168 cm
  • wymiary po spakowaniu: 23 x 10 cm
  • waga 340 gramów
 
Specyfikacja
SeriaFast & Light
Waga0 - 0.45 kg
Izolacyjność (R-value)Całoroczne (R-Value 4-6)
Konstrukcja materacaDmuchane NeoAir
Grubość materaca5.0 - 7.4 cm
Specjalne funkcjeZawór WingLock

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy