Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter
Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter
Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter

Przejściówka MSR na kuchenkę i kartusz LowDown Remote Stove Adapter

Przejściówka stabilizująca kuchenkę nakręcaną na kartusz. Wężyk ułatwia używanie kartusza. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
11582
Nowy produkt
Limited special offer

260,99 zł

289,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 260,99 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Ostatnie egzemplarze!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Wygodna przejściówka do kuchenki gazowej, która eliminuje problemy związane ze stabilnym ustawieniem kuchenki nakręcanej na kartusz. Kuchenki nakręcane na kartusze środek ciężkości mają wysoko, co w nierównym terenie stwarza zagrożenie przewróceniem się całego systemu. Problem jest tym większy, im mniejsza jest średnica kartusza a podłoże nierówne - kamienie lub kępki trawy. 

Przejściówka LowDown Remote Adapter eliminuje ten kłopot. Posiada stabilne, szeroko rozstawione nóżki, które utrzymają kuchenkę w każdym nierównym terenie. Kuchenkę nakręca się na przejściówkę a kartusz podłącza do wężyka. W takim usytuowaniu nierówność podłoża przestaje być kłopotem i nie przeszkadza w bezpiecznym i szybkim użytkowaniu kuchenki. 

  • Waga 73/105 g (bez opakowania/w opakowaniu)
  • Czas zagotowania litra wody: 3,5 minuty
  • Czas zużycia kartusza 227 g: ~60 minut
  • mocowanie kartusza - na gwint

Prezentowane na zdjęciach kartusz gazowy oraz kuchenki nie są częścią oferowanego towaru.

Ten produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Czytaj więcej.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy