Środek przeciwko owadom Mugga roll on
Środek przeciwko owadom Mugga roll on Środek przeciwko owadom Mugga
Środek przeciwko owadom Mugga roll on

Środek przeciwko owadom Mugga roll on DEET 50%

Skuteczny środek odstraszający komary, meszki, kleszcze i końskie muchy. Zawiera DEET w wysokim stężeniu 50%. Środek w kulce, do smarowania odsłoniętych części ciała. Pojemność: 50 ml.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

37,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28,49 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Środek przeciwko owadom Mugga to bardzo skuteczny, sprawdzony środek odstraszający wszelkiego rodzaju owady kąsające, takie jak: komary (w tym tropikalne), meszki, kleszcze, końskie muchy (bąki) i moskity. Jest to jeden z najbardziej popularnych na świecie repelentów, który służy do zabezpieczania ciała ludzkiego przed różnego rodzaju insektami, w tym tropikalnymi. Środek polecany jest leśnikom, wędkarzom i innym osobom narażonym na kontakt z owadami kąsającymi.

Preparaty MUGGA zawierają substancję czynną DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) w różnych stężeniach, dobranych tak, aby były bezpieczne dla ludzi, a jednocześnie wykazały jak najwyższą skuteczność działania. Z badań naukowych opublikowanych na łamach „New England Journal of Medicine” wynika, że środki odstraszające zawierające DEET są dużo bardziej skuteczne niż środki wykorzystujące składniki roślinne. W zależności od stężenia substancji czynnej działają, skutecznie odstraszając owady, od sześciu do dwunastu godzin w klimacie umiarkowanym.

Wyprodukowano w Belgii we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej z Antwerpii.

Stężenie 50%:

Stężenie 50% jest przeznaczone głównie do używania w klimacie tropikalnym i do ochrony przed owadami tropikalnymi. Stosowany w klimacie umiarkowanym zapewnia ekstremalnie skuteczną ochronę nawet do dwunastu godzin. Mleczko w kulce przeznaczone jest do smarowania odkrytych części ciała. 

UWAGA!

1. Przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia!

2. Stosować raz dziennie!

3. Nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży!

4. Nie stosować na twarz!

5. NIE APLIKOWAĆ na plastik i tworzywa sztuczne, w tym ubranie!

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy