Śpiwór puchowy Thermarest Oberon
Śpiwór puchowy Thermarest Oberon Śpiwór puchowy Thermarest Oberon Śpiwór puchowy Thermarest Oberon Śpiwór puchowy Thermarest Oberon Śpiwór puchowy Thermarest Adara damski Śpiwór puchowy Thermarest Adara damski Śpiwór puchowy Thermarest Oberon 0 Śpiwór puchowy Thermarest Oberon 0 Śpiwór puchowy Thermarest Adara damski
Śpiwór puchowy Thermarest Oberon

Śpiwór puchowy Thermarest Oberon 0F/-18C

Czterosezonowy, puchowy śpiwór, z możliwością umocowania go na materacach Thermarest. Wersja uniseks, dostępna w trzech rozmiarach, dla kobiet o trochę mniejszym wzroście a także dla wysokich mężczyzn. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

1 959,99 zł

2 449,99 zł

-20%

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Łączna ocena Łączna ocena:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 opinii

Zobacz oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Zobacz opinie Zobacz opinie
 
Więcej informacji

Śpiwór puchowy, który może być używany także w sezonie zimowym. Wersja uniseks, dostępna w trzech rozmiarach pozwoli idealnie dobrać długość śpiwora do wzrostu. 

Wypełnienie śpiwora to wodoodporny puch gęsi o wysokiej sprężystości 800 cuin. Puch spełnia warunki Responsible Down Standard, który określa ściśle sposób pozyskania puchu od gęsi i kaczek. Więcej informacji. 

Zastosowana technologia ThermaCapture zwiększa komfort termiczny. ThermaCapture to wbudowany w materiał ekran termiczny, który odbija ciepło generowane przez ludzkie ciało. Dzięki temu nie wypromieniowujemy naszego ciepła na zewnątrz, a wraca ono do nas, dodatkowo nas ogrzewając. Zastosowany patent pozwala na zmniejszenie ilości wypełnienia, a co za tym idzie, redukcję wagi i objętości śpiwora, bez strat na walorach użytkowych. 

System mocowania do materaca, nazywany SynergyLink Connectors, unikalny i stosowany tylko w śpiworach Thermarest, stabilizuje śpiwór i nie pozwala mu na zsuwanie się na ziemię z materaca, co bywa czasem problemem, szczególnie w trakcie zimnych nocy. Dwa pasy mocujące na "plecach" zaczepia się naokoło materaca i w efekcie śpiwór utrzymuje się we właściwym miejscu. Pasy można odczepić w chwili, kiedy nie będą nam potrzebne, co dodatkowo obniży wagę śpiwora. 

Śpiwór, będąc przyczepionym do materaca, ma specjalną konstrukcję, która pozwala na swobodne obracanie się w jego wnętrzu oraz zginanie nóg w kolanach. Będąc przyczepionym do materaca, nie obracamy się razem ze śpiworem, ale w jego wnętrzu, co dodatkowo podnosi nasz komfort spania w terenie, czyniąc go podobnym do spania we własnym łóżku. 

Śpiwór posiada dodatkowo rozwiązania chroniące przed utratą ciepła - ściągany sznureczkiem, przylegający do głowy kaptur, kołnierz termiczny naokoło szyi, specjalną konstrukcję komór, nie pozwalającą na ucieczkę ciepła. Dół śpiwora jest wyprofilowany tak, aby pomieścić stopy. W tej części znajduje się dodatkowa kieszeń wypełniona puchem, w którą można stopy schować i ogrzać je dodatkowo.

Zamek na całej długości śpiwora jest wyposażony w taśmę chroniącą przez wcinaniem się ząbków w materiał. Mała kieszonka na wierzchu pomieści potrzebne drobiazgi. 

Zakres temperatur: komfort -10 C, limit -18 C, ekstremum -40 C. 

Materiał śpiwora: 20D Poliester Ristop / 20D poliester Taffeta. 

Trzy dostępne rozmiary pozwalają na dopasowanie śpiwora dokładnie do wzrostu:

 • Rozmiar Small - pasuje na wzrost 156 - 168 cm, a zatem będzie odpowiedni dla starszych dzieci lub kobiet. 
 • Rozmiar Regular - pasuje na wzrost 170 - 183 cm, zatem to najbardziej uniwersalny rozmiar - dla kobiet i mężczyzn.
 • Rozmiar Long - pasuje na wzrost 185 - 198 cm, zatem będzie pasował na wysokich mężczyzn.

W komplecie pokrowiec transportowy z paskami do kompresji oraz siatkowy worek do przechowywania.

Wszystkie śpiwory mają zamki po lewej stronie (dla osób praworęcznych). 

Rozmiar Small:

 • Waga: 1015 gramów
 • Waga wypełnienia: 710 gramów
 • Wymiary (obwód): ramiona - 145 cm, biodra - 142 cm, stopy - 112 cm 
 • Wymiary po spakowaniu: 48 x 30 cm 

Rozmiar Regular:

 • Waga: 1105 gramów
 • Waga wypełnienia: 775 gramów
 • Wymiary (obwód): ramiona - 157 cm, biodra - 145 cm, stopy - 117 cm 
 • Wymiary po spakowaniu: 48 x 30 cm 

Rozmiar Long:

 • Waga: 1191 gramów
 • Waga wypełnienia: 840 gramów
 • Wymiary (obwód): ramiona - 165 cm, biodra - 147 cm, stopy - 130 cm 
 • Wymiary po spakowaniu: 48 x 30 cm 

Uwaga. Prezentowane na zdjęciach materac i butelka nie są częścią oferowanego produktu. 

Na podstawie 1 opinii - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
1 of 1 osób uznało opinię za pomocną.

Ten śpiwór mimo iż ma zaledwie 800 gram puchu daje komfort do -18C dla mężczyzn i - 10 C dla kobiet. Świetny puch, różnicowa konstrukcja i technologia Thera Capture wzajemnie wzmacniają swoje działanie. A do tego worek kompresyjny do pakowania w plecaku i duży wór do przechowywania. Całość waży zaledwie 1260 gram dla rozmiaru R ( do 183 cm wzrostu) i mieści się na dnie każdego większego plecaka. Moim zdaniem Oberon to najlepszy na rynku śpiwór 4 sezonowy w relacji waga - jakość - komfort termiczny.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy