Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP
Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP
Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP

Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Clothing Care Kit Plus OWP

Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży turystycznej. Performance Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Performance Repel Plus w atomizerze impregnuje odzież z membranami. Dodatkowo w prezencie małe opakowanie płynu do odświeżania bielizny Active Wash. 

Dwa opakowania, 300 ml i 275 ml plus prezent 60 ml. W zestawie taniej!

Więcej szczegółów

Obniżka!
GRF 205/100
Nowy produkt
Limited special offer

89,99 zł

99,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży membranowej. Płyn Grangersa Performance Wash nadaje się do prania odzieży z membraną, polarów, bielizny syntetycznej i akcesoriów a płyn Performance Repel Plus zamknięty w butelce z atomizerem skutecznie impregnuje zewnętrzne powłoki kurtek i spodni z membranami. Dodatkowo gratis małe opakowanie płynu Active Wash do odświeżania odzieży i bielizny przywróci jej pierwotne właściwości. 

Opakowania wykonane są z plastiku z recyklingu - wykonanego z plastikowych odpadów wyławianych z oceanu. Opakowanie nie jest barwione i zmniejsza ilość produkowanego "nowego" plastiku. Opakowanie po zużyciu impregnatu należy wrzucić do pojemnika na plastik. 

Uniwersalny płyn Performance Wash do prania każdej odzieży turystycznej i sportowej. Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Użyty do pielęgnacji ubrań, przywraca im pierwotne właściwości: świeży wygląd, oddychalność i termoizolacyjność. Jest skuteczny już przy niskiej temperaturze prania – od 30˚C. 

Teraz lepszy i skuteczniejszy, uniwersalny płyn Repel Plus w atomizerze do impregnowania odzieży turystycznej. Zalecany do odzieży Gore-Tex®, eVent® oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca oryginalne wykończenie odzieży - impregnację. Zachowuje i ułatwia maksymalną oddychalność impregnowanej odzieży. Unikalna, nowa formuła APT na bazie wody, bez fluorokarbonów. Formuła APT jest ekologiczna, przyjazna środowisku i maksymalnie skuteczna w nadaniu impregnowanej odzieży zewnętrznej wodoodporności. Do uaktywnienia impregnatu nie potrzeba obróbki cieplnej w trakcie suszenia odzieży.

Specjalistyczny preparat Active Wash, przeznaczony do czyszczenia intensywnie używanej bielizny syntetycznej. Nadaje się także do prania polarów oraz wełny merino a także bawełny. Usuwa brud, pot, pozostawia bieliznę czystą i wolną od brzydkich zapachów. Usuwa nawet zastarzały brud i zapachy. Uwaga - nie nadaje się do prania membran, windstoperów oraz softshelii.

W zestawie:

Performance Wash 300 ml

Performance Repel Plus 275 ml

Active Wash 60 ml

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy