Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor
Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor
Adaptor do butelek LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor

Adaptor do butelek -filtr LifeStraw Water Bottle Filter Adaptor

Adaptor do butelek, który zmieni każdą butelkę w filtr do wody. Nakręca się na butelki o węższym i szerszym otworze. Filtruje mikroplastik, bakterie i pierwotniaki, a dzięki wkładowi węglowemu usuwa zanieczyszczenia chemiczne i poprawia smak oraz zapach wody. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

199,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Marka Lifestraw dba o dzieci! Każdy kupiony produkt zapewnia czystą wodę do picia dla jednego dziecka z rozwijających się społeczności w ciągu roku szkolnego!

Filtr do wody nakręcany na dostępne na rynku butelki, który pozwala nabrać wody i móc ją pić bezpośrednio z butelki. Filtr nie wymaga użycia prądu ani części zamiennych. Nie trzeba także pompować wody.

Adaptor do butelek można nakręcić na dwa rodzaje dostępnych na rynku butelek - z szerokim i węższym otworem. Można nakręcić go na butelki między innymi Hydroflask, Klean Kanten, Camelbak lub Nalgene. Węższy lub szerszy adaptor - nakrętka zamieni każdą tego typu butelkę w filtr. 

Adaptor posiada dwa rodzaje wymiennych otworków do picia. Jeden z nich to wersja dla sportowców, typu otwórz - zamknij. Druga to standardowy otwór do picia w każdej sytuacji. 

Adaptory zamykane są przykrywkami wyposażonymi w uszko, za które butelkę można nosić lub przyczepić ją do plecaka lub torby. 

Wkład do filtra bazuje na technologii HollowFiber, która pozwala na odfiltrowanie zanieczyszczeń, mikroplastiku oraz bakterii i pasożytów. Technologia ta nie zawiera chemicznych środków do uzdatniania wody. Dodatkowo wyposażony w filtr zawierający aktywny węgiel, który poprawia smak i zapach filtrowanej wody. Filtr HollowFiber może przefiltrować 4000 litrów wody i należy go po tym czasie wymienić. Filtr węglowy jest w stanie poprawić smak 100 litrów wody. 

Filtr tego typu powstał w 2005 roku jako wyposażenie na wypadek sytuacji awaryjnych, na przykład - katastrof naturalnych i tym podobnych. Teraz jest używany przez turystów i podróżników na całym świecie. 

W zestawie dwie nakrętki, węższa i szersza, dwa wymiennie otwory do picia, wkład do iltra (HollowFiber i wkładka węglowa), pokrowiec z materiału. 

 • waga – 108 g
 • długość – 6 x 18 cm
 • żywotność wkładu HollowFiber – około 4 000 litrów wody
 • żywotność wkładu węglowego - około 100 litrów wody 

 • filtr usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy większej niż 0.2µm,
 • mikroplastik - tak 
 • bakterie – tak
 • pasożyty - tak
 • pierwotniaki - tak
 • wirusy – nie
 • zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe - tak
 • smak i zapach wody - tak

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy