Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter
Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter
Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter

Filtr grawitacyjny do wody MSR Trail Base Water Filter

Grawitacyjny filtr do wody. Jego podstawowym elementem składowym jest kieszonkowy filtr TrailShot, który może być używany osobno. Filtr TrailBase to uniwersalne rozwiązanie - dla pojedynczego turysty i dla kilkuosobowej grupy. Usuwa bakterie i pierwotniaki. 

Więcej szczegółów

02370
Nowy produkt

719,99 zł

Wysyłka w terminie 14 dni

- +


 
Więcej informacji

Filtr grawitacyjny to najprostszy sposób na pozyskanie czystej, przefiltrowanej wody. Wystarczy nabrać brudnej wody do jednego worka, zawiesić filtr i spokojnie poczekać, aż przyciąganie ziemskie przefiltruje dla nas wodę. To znakomite rozwiązanie na pozyskanie czystej wody dla grupy kilku osób. 

Pojemnik na brudną wodę ma szeroki otwór, dzięki któremu można swobodnie nabrać wody, na przykład z jeziora lub rzeki. Otwór jest zamykany rolowanym zamknięciem z klamerką. Wyposażony w troczek do przenoszenia i zawieszania. Worek na czystą wodę zamykany jest zakrętką z możliwością wylewania wody an trzy sposoby - małym otworkiem, trochę większym oraz zupełnie dużym. Worek także wyposażony w troczki do przenoszenia.

Filtr TrailShot jest przystosowany do wpinania w worki oraz ma połączenie z rurką. Aby aktywować przepływ wody, wystarczy kilka razy nacisnąć pompkę filtra i woda zaczyna przepływać. Filtr TrailShot można oczywiście używać także jako samodzielnego filtra, na wycieczki, gdzie liczy się każdy gram bagażu. Małego filtra można także używać w trakcie dziennej wędrówki, a dużego zestawu - na biwaku. 

Materiał filtrujący to HollowFiber o otworach o wielkości 0.2 mikrona, co pozwala na odfiltrowywanie bakterii oraz pierwotniaków. 

W zestawie znajdują się dwa ultralekkie worki, na czystą i brudną wodę, filtr TrailShot, rurki łączące worki. 

Wyprodukowany w USA.

  • waga – 462 g
  • wymiary – 30 x 12.7 cm
  • wydajność – 1 L / min
  • żywotność wkładu – około 1500 litrów wody

Usuwalność zanieczyszczeń:

  • filtr usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy większej niż 0.2µm,
  • bakterie – tak
  • pierwotniaki - tak
  • wirusy – nie
  • zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe - tak
  • zapachy, smaki - tak zanieczyszczenia chemiczne i toksyny - nie
Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy