Panel słoneczny Biolite 5
Panel słoneczny Biolite 5 Panel słoneczny Biolite 5 Panel słoneczny Biolite 5 Panel słoneczny Biolite 5 Panel słoneczny Biolite Panel słoneczny Biolite Panel słoneczny Biolite
Panel słoneczny Biolite 5

Panel słoneczny Biolite

Panel słoneczny Biolite. Dostępny w dwóch wersjach - z baterią, w której można zmagazynować wyprodukowaną energię ze słońca oraz panel produkujący energię bezpośrednio w trakcie ekspozycji na słońce, bez możliwości magazynowania. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

287,99 zł

359,99 zł

-20%

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Łączna ocena Łączna ocena:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinie

Zobacz oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Zobacz opinie Zobacz opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Panele słoneczne produkujące prąd ze słońca to obecnie bardzo popularny, tani i ekologiczny sposób na uzyskiwanie energii potrzebnej do naładowania swojego drobnego sprzętu elektronicznego w trakcie wędrówek. 

Panel słoneczny BioLite to prosty i efektywny sposób na ładowanie sprzętu elektronicznego w trakcie wycieczki, ale także w domu. 

Wyposażony jest w podpórkę, co pozwala ustawić go w dowolnej pozycji na każdym podłożu a także zawiesić na plecaku w trakcie wędrówki, na sakwie w trakcie jazdy na rowerze lub na kajaku. Otwory w dolnej części pozwalają na lepsze zamocowanie w trakcie użycia w czasie wędrówki. 

Posiada tak zwaną "plamkę słoneczną" - aby uzyskać najlepsze efekty ładowania (najkrótszy czas i szybkość), należy ustawić panel do słońca tak, aby cień padał idealnie w środek przezroczystego ekraniku oznaczonego kreskami. 

Panel z baterią SolarPanel 5+ stojąc na słońcu ładuje wbudowaną baterię, magazynując prąd, który można wykorzystać później. Można także ładować sprzęt elektroniczny w trakcie ekspozycji na słońce. Posiada wejście USB, oraz Micro USB do ładowania wbudowanej baterii z kontaktu. 

Panel bez baterii SolarPanel 5 ładuje sprzęt tylko w trakcie ekspozycji na słońce, nie gromadząc energii "na potem". Rekomendowany do ładowania telefonów komórkowych, tabletów, aparatów oraz lampek BioLite i kuchenki BioLite CookStove. 

Oba panele spełniają międzynarodową normę określającą wodoodporne właściwości IPX4, co oznacza, ze są odporne na "spryskiwanie i zachlapanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę. Nadają się do użytku turystycznego i na co dzień przy lekkim deszczu.". 

W zestawie kabel USB

Więcej informacji na stronie producenta

SolarPanel 5:

 • Waga: 340 gram
 • Wymiary: 257 x 208 mm
 • Grubość samego panelu: 6.6 mm
 • Grubość panelu z modułem: 24 mm
 • Materiał: panel monokrystaliczny
 • Szybkość ładowania: 5 W na godzinę

SolarPanel 5+:

 • Waga: 390 gram
 • Wymiary: 257 x 208 mm
 • Grubość samego panelu: 6.6 mm
 • Grubość panelu z modułem: 24 mm
 • Materiał: panel monokrystaliczny
 • Bateria: 2200mAh Li-on, 8 Wh
 • Szybkość ładowania: 5 W na godzinę

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

 
Specyfikacja
Waga340 g bez baterii, 390 g z baterią
Wymiary [cm]25,7 x 20,8
Materiał głównypanel monokrystaliczny
Na podstawie 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy